@Alicja_Wysocka... co do formy, lubię taką i starałam się także, by kolejny Zryw był w miarę logiczny, choć czasem jakiś tytulik, z 'mozołem wpychałam' w wymyśloną treść.
A stan bohaterki... chciałabym, aby Czytelnik miał dowolność interpretacji i Twoje.. albo, albo..
bardzo mi się podoba... :) Dziękuję Ci za odwiedziny.
@andrew... bywa, że uciekamy w swój światek, ale... jeżeli jest się blisko, pomimo... to cieszy.. :) Dziękuję za bycie.
W dniu 23.06.2026 o 20:41, Jacek_Suchowicz napisał(a):(...)
bo zamiast marzyć można tworzyć
przecież jest tyle do zrobienia
a tu Helena jak mimoza
jak czytam czuję się rozklejam
(...)
Helena bacią moją była
wplotłam ten tytuł do kompletu
ale jej słowa do dziś dźwięczą
i uwierz - także się rozklejam... :)
Jacku, w rymowanych odpowiedziach - komentarzach chyba nikt Ci nie dorówna..:)
Dziękuję bardzo za kolejne strofy.
@Berenika97... droga Komentatorko...:) bo tak należy Cię zwać.! Doczytałaś chyba więcej,
niż ja sama usiłowałam poskładać w jakąś całość. Przepiękna interpretacja, czytam i..
nie mogę się nacieszyć takim komentarzem.... :)
Pasuje wiele, może aż za wiele..:) Bereniko... BARDZO Ci dziękuję, ślę ukłonik w podziękowaniu.
Bardzo Wam dziękuję za zostawione słowa... :)
Gościom, za cichutkie czytanie... @Simon Tracy... @Rafael Marius...
@Leszek Piotr Laskowski... @lena2_... @Poet Ka.. także ślę podziękowanie.
Pozdrawiam całą grupkę.