Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

czy warto było cię kochać

być ciągle przy tobie

cieszyć się

 

czy warto było kochać

zwłaszcza gdy płakałaś

pomagać w potrzebie

 

tak moja droga warto było 

do dziś pije tego nektar

osłodzony tobą

 

tak moja miła nie żałuje

chwil razem spędzonych

ozdobionych uśmiechem

 

o czym świadczy nasz dom

dziećmi upiększony efekt

naszej miłości

 

której ci co im nie wyszło

nie mówiąc o tym jednak

nam zazdroszczą

Edytowane przez Waldemar_Talar_Talar (wyświetl historię edycji)
Opublikowano (edytowane)

@Waldemar_Talar_Talar Człowiek cieszy się dziełem swojego życia, jak mówi mądrość Pisma.

Mam podobne refleksje. Pamiętam nasze dni, na równi te piękne, te zwyczajne i te bolesne (ostatnie) i jestem wdzięczny za to, że byłem z Nią i dla Niej, jak Ona dla mnie.

 

Pod wpływem Twojego wiersza, postanowiłem wstawić teraz swój, bratni w tematyce "Opowiedz mi bajkę".

Pozdrawiam.

Edytowane przez LessLove (wyświetl historię edycji)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...