Sympatyczny pastisz.
Ach, kuchareczki właśnie chyba chcą prawdziwego serca, kochaneczki może właśnie ciasteczek. Pozdrawiam 🌼
Niezwykle poruszający wiersz. Czuć w nim ogromny ból pożegnania, ale i przepiękną miłość, która nie kończy się tutaj.
Wyrazy szacunku za tak odważne i szczere podzielenie się swoimi uczuciami.