Okna i swoje mam, a.. mej owsianko.
Okna i swoje mam, a.. mej owsianko.
Okna i swoje mam, a..
m e j owsianko.
Okna i swoje mam, a mej ow/sianko.
Okna i swoje mam, a samej owsianko.
@Waldemar_Talar_Talar Takie mroczne dni, w których ciężko odnaleźć słońce. W nich nieraz jak w kotle, wszystko się miesza. I z tym oddychaniem ciężko. Tak mi się skojarzyło z tymi upałami, które mają dopiero być. Los nie zawsze po naszej stronie, nawet, gdy chcemy dobrze.