@Berenika97 Jest mi ogromnie miło. Cenię sobie bardzo Twoje zdanie i myśli spod Twojego pióra.
Dziękuję za komentarz. Udanego popołudnia. Pozdrawiam.
@Poet Ka i @Alicja_Wysocka@Stukacz bardzo serdecznie dziękuję.
Sympatycznej niedzieli.
@Berenika97 Jest mi ogromnie miło. Cenię sobie bardzo Twoje zdanie i myśli spod Twojego pióra.
Dziękuję za komentarz. Udanego popołudnia. Pozdrawiam.
@Poet Ka i @Alicja_Wysocka@Stukacz bardzo serdecznie dziękuję.
Sympatycznej niedzieli.
@Berenika97 Jest mi ogromnie miło. Cenię sobie bardzo Twoje zdanie i myśli spod Twojego pióra.
Dziękuję za komentarz. Udanego popołudnia. Pozdrawiam.
@Poet Ka i @Alicja_Wysocka bardzo serdecznie dziękuję.
Sympatycznej niedzieli.
Dziś
byłaś w kościele
i marzyłaś o lekkim zachwycie
które spłynęło by po twoich plecach
i zatrzymało się na dłoni
czas i to co się rozgrywa
jest ciężkie
każdego dnia
w tym brakuje jednak miłości
gdzie można by wolności oddech
złapać
i na słońce popatrzeć z radością
ale to o innej sprawie
twoje życie
to chłód i ogień
który rozwija się w świątyni
w twoim sercu
bitwa
i trochę pychy
której nie sposób usunąć z języka.