34 minuty temu, Marek.zak1 napisał(a):To jeden z Twoich przeuroczych. Miło takie czytać:). Pozdrowionka
Nie wiem kto tu od kogo bardziej uroczy? Raczej Ty - Marku :)
34 minuty temu, Marek.zak1 napisał(a):To jeden z Twoich przeuroczych. Miło takie czytać:). Pozdrowionka
Nie wiem kto tu od kogo bardziej uroczy? Raczej Ty - Marku :)
25 minut temu, Marek.zak1 napisał(a):To jeden z Twoich przeuroczych. Miło takie czytać:). Pozdrowionka
Nie wiem kto tu od kogo bardziej? - Raczej Tyt Marku :)
@hollow man oj tam, mogę być posądzona, o wszystko, mi to nie przeszkadza, a częściowo wiem, że na te posądzenia/ podejrzenia jakieś tam, zasługuję:)
ostatni mój wybranek, to raczej typ, zwyczajnie narcystyczny, ale już dojrzałam do tego aby go, na zawsze, opuścić, ciężko się rozstać z historią, bo bywał także przezabawny i nadzwyczaj inteligentny, a także mądry, ale mi się chyba już wyczerpały możliwości noszenia, jego ciężarów :)