@Berenika97 ze mną zostaje " pragnienie ostatniego oddechu" .
Świetny, poruszsjący wiersz !.
Pozdrawiam .
@Berenika97 ze mną zostaje " pragnienie ostatniego oddechu" .
Świetny, poruszsjący wiersz !.
Pozdrawiam .
@Berenika97 ze mną zostaje " pragnienie ostatniego oddechu" .
Swietny, poruszsjący wiersz !.
Pozdrawiam .
@hollow man oj tam, mogę być posądzona, o wszystko, mi to nie przeszkadza, a częściowo wiem, że na te posądzenia/ podejrzenia jakieś tam, zasługuję:)
ostatni mój wybranek, to raczej typ, zwyczajnie narcystyczny, ale już dojrzałam do tego aby go, na zawsze, opuścić, ciężko się rozstać z historią, bo bywał także przezabawny i nadzwyczaj inteligentny, a także mądry, ale mi się chyba już wyczerpały możliwości noszenia, jego ciężarów :)