dziękuję za miły odbiór.
pozdrawiam:)
czasem czuję jakby wytarły się we mnie hamulce:)
nie wiem czy ktoś je reperuje u ludzi?
pewno psychiatra,:)))
bardzo dziękuję za Twoje słowa:)
najmilej Cię pozdrawiam:)
dziękuję za miły odbiór.
pozdrawiam:)
czasem czuję jakby wytarły się we mnie hamulce:)
nie wiem czy ktoś je reperuje u ludzi?
pewno psychiatra,:)))
bardzo dziękuję za Twoje słowa:)
najmilej Cię pozdrawiam:)
dziękuję za miły odbiór.
pozdrawiam:)
czasem czuję jakby wytarły się we mnie hamulce:)
nie wiem czy ktoś je reperuje u ludzi?
pewno psychiatra,:)))
bardzo dziękuję za Twoje słowa:)
najmilej Cię pozdrawiam:)
@hollow man oj tam, mogę być posądzona, o wszystko, mi to nie przeszkadza, a częściowo wiem, że na te posądzenia/ podejrzenia jakieś tam, zasługuję:)
ostatni mój wybranek, to raczej typ, zwyczajnie narcystyczny, ale już dojrzałam do tego aby go, na zawsze, opuścić, ciężko się rozstać z historią, bo bywał także przezabawny i nadzwyczaj inteligentny, a także mądry, ale mi się chyba już wyczerpały możliwości noszenia, jego ciężarów :)