dziękuję Nika.
wiem, że podobnie widzimy problem.
lubię kobiety i niech żadnej nie dzieje się krzywda!
już nigdy!
dziękuję Marku.
dla mnie to też trudny temat.
pozdrawiam Cię:)
dziękuję Nika.
wiem, że podobnie widzimy problem.
lubię kobiety i niech żadnej nie dzieje się krzywda!
już nigdy!
dziękuję Marku.
dla mnie to też trudny temat.
pozdrawiam Cię:)
dziękuję Nika.
wiem, że podobnie widzimy problem.
lubię kobiety i niech żadnej nie dzieje się krzywda!
już nigdy!
dziękuję Marku.
dla mnie to też trudny temat.
pozdrawiam Cię:)
@hollow man oj tam, mogę być posądzona, o wszystko, mi to nie przeszkadza, a częściowo wiem, że na te posądzenia/ podejrzenia jakieś tam, zasługuję:)
ostatni mój wybranek, to raczej typ, zwyczajnie narcystyczny, ale już dojrzałam do tego aby go, na zawsze, opuścić, ciężko się rozstać z historią, bo bywał także przezabawny i nadzwyczaj inteligentny, a także mądry, ale mi się chyba już wyczerpały możliwości noszenia, jego ciężarów :)