Generalnie zgadzam się z każdym ,(słowem/wersem) –
w pełni i po trochu.
Ale przyznaj, że taki jest awers.
Bo rewers...
Bo rewers to... solidna dawka humoru!
Te brzuchy, bebechy, liszaje...
Fajowe!
C'est la vie. Et la vie est drôle.
Generalnie zgadzam się z każdym ,(słowem/wersem) –
w pełni i po trochu.
Ale przyznaj, że taki jest awers.
Bo rewers...
Bo rewers to... solidna dawka humoru!
Te brzuchy, bebechy, liszaje...
Fajowe!
C'est la vie. Et la vie est drôle.
Generalnie zgadzam się z każdym ,(słowem/wersem) –
w pełni i po trochu.
Ale przyznaj, że taki jest awers.
Bo rewers...
Bo rewers to... solidna dawka humoru!
Te brzuchy, bebechy, liszaje...
Fajowe!
C'est la vie. Et la vie est drôl.
@hollow man oj tam, mogę być posądzona, o wszystko, mi to nie przeszkadza, a częściowo wiem, że na te posądzenia/ podejrzenia jakieś tam, zasługuję:)
ostatni mój wybranek, to raczej typ, zwyczajnie narcystyczny, ale już dojrzałam do tego aby go, na zawsze, opuścić, ciężko się rozstać z historią, bo bywał także przezabawny i nadzwyczaj inteligentny, a także mądry, ale mi się chyba już wyczerpały możliwości noszenia, jego ciężarów :)