Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

nikt nie woła...
wielbicielki cię opuściły...:(
zmień tematykę, nie staraj się tłumaczyć, dlaczego tak jest, nie sil się na akceptację, nie staraj się stwarzać wrażenia, że rozumiesz
napisz prawdę — tę twoją, nie chodzi o fakty, chodzi o stany
nie kondensuj całej sytuacji, całego problemu w tak krótkiej formie, w tak niewielu słowach
nie musisz ogarniać, nie powinieneś tego opisywać, niech każdy sobie dopisze swoje
no i kod — nie każdy ma przy sobie enigmę;) opisuj bardziej czytelnie, zakodowana informacja jako dodatek — dla, być może, sprytniejszych;)
napisz np o Niej, jak sprząta mieszkanie;) dlaczego nie? co czuje, kiedy sprząta, wykombinuj jakieś fajne asocjacje, pobaw się językiem
zabawy lingwistyczne są ekscytujące:D
buźźźź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Ostatnio piszę bardziej z potrzeby operacji językiem niż z potrzeby podzielenia się sobą ze światem, stąd może tematyka nieciekawa ;) Poza tym mam skłonność do obsesji na punkcie kilku kluczowych (dla mnie) rozterek psyche. Być może stąd stałe nawroty bycia, istnienia, posiadania itp.
Po okresie eksperymentów językowych, zacząłem uprawiać lirykę, w której zabawa językiem była jedynie przyprawą a nie celem samym w sobie. Wziąłem sobie również do serca kwestię artykulacji. Zacząłem się zastanawiać, czy to, co piszę może mieć sens dla kogoś poza mną i ludzmi, którzy mnie znają. Być może właśnie dlatego tyle dośpiewywania w ostatnich wierszach. Dodaj sobie do tego moją skłonność do "zbytności" i masz odpowiedź dlaczego tak się dzieje a nie inaczej ;)
Krótka forma to wyraz mojego braku cierpliwości ;)
Zupełnie zgadzam się, że lepiej skupić się na pewnym aspekcie jakiegoś problemu niż musnąć całość po powierzchni. Bo tylko tyle da się w kilku zaledwie wersach.
Pisanie swojej prawdy...Nie jestem specjalistą od uzewnętrzniania swoich prawd, o czym przekonałeś się wielokrotnie. Niemniej postaram się wygrzebać jakieś swoistości.
Asocjacje jak najbardziej, Vacker. Ostatnio trochę się ich obawiałem , nie chcąc popadać w kanciastość formy.
Dzięki za najbardziej wartościowy komentarz, jaki dostałem na tym portalu.

Do serca i przyszłej twórczości własnej -
wziąwszy ;)

Ł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za męskie dyskusje na temat:) może konkretność wypowiedzi zależy od płci?:)na temat wiersza- coś w nim jest ,choć jakiś mało wierszowy(nie potrafię ci wytłumaczyć czemu) ostatnio mi się wydaje że rozumiem wszystkie wiersze, teraz też mi się tak zdaje:)
pozdrawiam z lekką nutą nostalgii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...