Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

jednorazówka


Rekomendowane odpowiedzi

Czy myślisz czasem o śmierci? Na pewno. Przecież wiem, że cię to dręczy. Chodzi za tobą jak kot. Zakrada się w nocy do twojego łóżka powodując dreszcze i ból każdego kawałeczka ciebie. Ona przychodzi do ciebie jak deszcz. Niespodziewanie. Przepowiadają ją tylko jaskółki. Czarne zakonnice. Ona jest jak pies. Wiernie chodzi za tobą zawsze i wszędzie. Nie opuści cię nigdy. Wierna przyjaciółka. Ona jest jak nietoperz. Gdy idziecie w świetle księżyca wplątuje ci się we włosy. Szarpie i dusi. Powoduje mętnienie skóry. Ona jest jak sen. Zasypiasz, bo musisz. Z jedną małą różnicą. Wieczności. Jest jak długopis jednorazówka. Zużywa się, więc go wyrzucasz. Śmietnik zdobywa kolejnego członka partii upadłych. Ona jest. Trwa i czeka na ciebie. Nie da się tego ukryć, nie da się jej pokonać, nie da się jej zlikwidować. Więc wiem. I nie mów mi więcej bzdur, że cię to nie przeraża. Bo wiem, że powinno. Twoje życie to zwykła jednorazówka. Nie licz na wymienne wkłady. Asortyment sklepu jest znikomy. Nie przewidujemy dostawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...