Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
corival

corival

@Łukasz Jasiński Można Łukaszu, miło mi, że zajrzałeś. Pozdrawiam :)

@Hiala Staram się jak potrafię... miło, że to doceniasz. Pozdrawiam :)

@Jacek_Suchowicz Doskonale zidentyfikowałeś tą roślinę. Jak najbardziej pomocną i użyteczną. Dziękuję za zgrabny jak zawsze, wierszowany komentarz. Pozdrawiam :)

@Andrzej_Wojnowski Wydaje mi się, że intensywność działania zależy od osoby... na mnie działa właśnie dyskretnie... bywają jednak osoby, które są wręcz jakby atakowane. Dziękuję, że zajrzałeś. Pozdrawiam :)

@befana_di_campi Bardzo na temat i jakby uzupełniającego w stosunku do mojego wiersza. Miło mi, że zerknęłaś. Pozdrawiam :)

corival

corival

@Łukasz Jasiński Można Łukaszu, miło mi, że zajrzałeś. Pozdrawiam :)

@Hiala Staram się jak potrafię... miło, że to doceniasz. Pozdrawiam :)@Jacek_Suchowicz Doskonale zidentyfikowałeś tą roślinę. Jak najbardziej pomocną i użyteczną. Dziękuję za zgrabny jak zawsze, wierszowany komentarz. Pozdrawiam :)

@Andrzej_Wojnowski Wydaje mi się, że intensywność działania zależy od osoby... na mnie działa właśnie dyskretnie... bywają jednak osoby, które są wręcz jakby atakowane. Dziękuję, że zajrzałeś. Pozdrawiam :)

@befana_di_campi Bardzo na temat i jakby uzupełniającego w stosunku do mojego wiersza. Miło mi, że zerknęłaś. Pozdrawiam :)

corival

corival

@Łukasz Jasiński Można Łukaszu, miło mi, że zajrzałeś. Pozdrawiam :)@Hiala Staram się jak potrafię... miło, że to doceniasz. Pozdrawiam :)@Jacek_Suchowicz Doskonale zidentyfikowałeś tą roślinę. Jak najbardziej pomocną i użyteczną. Dziękuję za zgrabny jak zawsze, wierszowany komentarz. Pozdrawiam :)

@Andrzej_Wojnowski Wydaje mi się, że intensywność działania zależy od osoby... na mnie działa właśnie dyskretnie... bywają jednak osoby, które są wręcz jakby atakowane. Dziękuję, że zajrzałeś. Pozdrawiam :)

@befana_di_campi Bardzo na temat i jakby uzupełniającego w stosunku do mojego wiersza. Miło mi, że zerknęłaś. Pozdrawiam :)



×
×
  • Dodaj nową pozycję...