Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Robię tak samo. Codziennie się ważę i jeśli waga ponad cel (75 kg) następnego dnia jem trochę mniej, czy więcej warzyw plus dodatkowe ćwiczenia, jak mniej, w drugą stronę. Prawidłowa waga to podstawa zdrowia, poza tym chce żyć w zgodzie z własnym ciałem, bo innego nie dostanę. To, co robimy jest najzupełniej normalne i każdy lekarz, czy specjalista od żywienia to powie. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek.zak1

 

Też i dla równowagi piję raz w miesiącu - piję wódkę, a ona w moim przypadku oczyszcza organizm - niepotrzebne jedzenie wymiotuję i wydalam, zaraz będzie rejwach, iż jestem alkoholikiem - taki jest świat biznesu: szuka słabych punktów u ludzi, aby mu sprzedać jakiś towar, włącznie z lekarzem, grunt, aby zarobić.

 

Łukasz Jasiński 

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek.zak1 bardzo mi się podoba takie podejście; niska waga należy do dobrego tonu w towarzystwie; ludzie trenują tenis,pływaja,pilnują się bardzo; ja sama zaliczam kilka razy dziennie swoje podskoki( 150 jednorazowo) i uwielbiam rower.

Właśnie Mąż mi ostatnio opowiedział, co jada dwóch z moich ulubionych muzyków (nazwiska przemilczę) - obydwaj przystojni na zabój ; jeden jada tylko zupki, a drugi...orzechy w śmietanie, ha, ha tyle, ale za to jak ci chłopcy wyglądają fiu, fiu,( a starsi ode mnie, więc w drugiej połowie życia ;))) ale ciacha !

 

pozdrawiam miło

 

Edytowane przez Dagmara Gądek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...