Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Jacek_Suchowicz

 

Katolickie wartości są z reguły pasożytnicze i pacyfistyczne, wybierają postawę męczeńską - cierpienie, a ono z kolei jest chorobą psychiczną - prowadzi do chorób somatycznych, nie zmienię zdania: jestem za rozdziałem Państwa od kościoła, jestem za wprowadzeniem uregulowanej prawnie aborcji, kary śmierci i eutanazji i jestem za wprowadzeniem do szkół podstawowych obowiązkowej nauki: Etyki, Filozofii i Wychowania Seksualnego, najwyższym Prawem w Polsce jest Konstytucja Trzeciej Rzeczypospolitej Polskiej, zobaczy pan jacy są katolicy w Polsce - niedługo będą obowiązkowe maski i szczepienia na tak zwaną pandemią koronawirusa - pierwsi pod topór dadzą głowę pokorne owieczki - katolicy, jakby inaczej: w imię źle pojmowanego Boga - miłości, oczywiście: jak zwykle - nie będę nosił maski i żadnej szczepionki nie wezmę, nie jestem samobójcą - niewolnikiem, kończąc: w każdym domu powinna być "Biblia Humanisty".

 

Łukasz Jasiński 

 

@Jacek_Suchowicz

 

A "Kos" i "Powstaniec 1863" zdobyli dużą popularnością...

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Jacek_Suchowicz

 

Katolickie wartości są z reguły pasożytnicze i pacyfistyczne, wybierają postawę męczeńską - cierpienie, a ono z kolei jest chorobą psychiczną - prowadzi do chorób somatycznych, nie zmienię zdania: jestem za rozdziałem Państwa od kościoła, jestem za wprowadzeniem uregulowanej prawnie aborcji, kary śmierci i eutanazji i jestem za wprowadzeniem do szkół podstawowych obowiązkowej nauki: Etyki, Filozofii i Wychowania Seksualnego, najwyższym Prawem w Polsce jest Konstytucja Trzeciej Rzeczypospolitej Polskiej, zobaczy pan jacy są katolicy w Polsce - niedługo będą obowiązkowe maski i szczepienia na tak zwaną pandemią koronawirusa - pierwsi pod topór dadzą głowę pokorne owieczki - katolicy, jakby inaczej: w imię źle pojmowanego Boga, oczywiście: jak zwykle - nie będę nosił maski i żadnej szczepionki nie wezmę, nie jestem samobójcą - niewolnikiem, kończąc: w każdym domu powinna być "Biblia Humanisty".

 

Łukasz Jasiński 

 

@Jacek_Suchowicz

 

A "Kos" i "Powstaniec 1863" zdobyli dużą popularnością...

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Jacek_Suchowicz

 

Katolickie wartości są z reguły pasożytnicze i pacyfistyczne, wybierają postawę męczeńską - cierpienie, a ono z kolei jest chorobą psychiczną - prowadzi do chorób somatycznych, nie zmienię zdania: jestem za rozdziałem Państwa od kościoła, jestem za wprowadzeniem uregulowanej prawnie aborcji, kary śmierci i eutanazji i jestem za wprowadzeniem do szkół podstawowych obowiązkowej nauki: Etyki, Filozofii i Wychowania Seksualnego, najwyższym Prawem w Polsce jest Konstytucja Trzeciej Rzeczypospolitej Polskiej, zobaczy pan jacy są katolicy w Polsce - niedługo będą obowiązkowe maski i szczepienia na tak zwaną pandemią koronawirusa - pierwsi pod topór pójdą pokorne owieczki - katolicy, oczywiście: jak zwykle - nie będę nosił maski i żadnej szczepionki nie wezmę, nie jestem niewolnikiem i samobójcą.

 

Łukasz Jasiński 

 

@Jacek_Suchowicz

 

A "Kos" i "Powstaniec 1863" zdobyli dużą popularnością...

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Jacek_Suchowicz

 

Katolickie wartości są z reguły pasożytnicze i pacyfistyczne, wybierają postawę męczeńską - cierpienie, a ono z kolei jest chorobą psychiczną - prowadzi do chorób somatycznych, nie zmienię zdania: jestem za rozdziałem Państwa i kościoła, jestem za wprowadzeniem uregulowanej prawnie aborcji, kary śmierci i eutanazji i jestem za wprowadzeniem do szkół podstawowych obowiązkowej nauki: Etyki, Filozofii i Wychowania Seksualnego, najwyższym Prawem w Polsce jest Konstytucja Trzeciej Rzeczypospolitej Polskiej, zobaczy pan jacy są katolicy w Polsce - niedługo będą obowiązkowe maski i szczepienia na tak zwaną pandemią koronawirusa - pierwsi pod topór pójdą pokorne owieczki - katolicy, oczywiście: jak zwykle - nie będę nosił maski i żadnej szczepionki nie wezmę, nie jestem niewolnikiem i samobójcą.

 

Łukasz Jasiński 

 

@Jacek_Suchowicz

 

A "Kos" i "Powstaniec 1863" zdobyli dużą popularnością...

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Jacek_Suchowicz

 

Katolickie wartości są z reguły pasożytnicze i pacyfistyczne, wybierają postawę męczeńską - cierpienie, a ono z kolei jest chorobą psychiczną - prowadzi do chorób somatycznych, nie zmienię zdania: jestem za rozdziałem Państwa i kościoła, jestem za wprowadzeniem uregulowanej prawnie aborcji, kary śmierci i eutanazji i jestem za wprowadzeniem do szkół podstawowych obowiązkowej nauki: Etyki, Filozofii i Wychowania Seksualnego, najwyższym Prawem w Polsce jest Konstytucja Trzeciej Rzeczypospolitej Polskiej, zobaczy pan jacy są katolicy w Polsce - niedługo będą obowiązkowe maski i szczepienia na tak zwaną pandemią koronawirusa - pierwsi pod topór pójdą pokorne owieczki - katolicy, oczywiście: jak zwykle - nie będę nosił maski i żadnej szczepionki nie wezmę, nie jestem niewolnikiem i samobójcą.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Jacek_Suchowicz

 

Katolickie wartości są z reguły pasożytnicze i pacyfistyczne, wybierają postawę męczeńską - cierpienie, a ono z kolei jest chorobą psychiczną - prowadzi do chorób somatycznych, nie zmienię zdania: jestem za rozdziałem Państwa i kościoła, jestem za wprowadzeniem uregulowanej prawnie aborcji, kary śmierci i eutanazji i jestem za wprowadzeniem do szkół podstawowych obowiązkowej nauki: Etyki, Filozofii i Wychowania Seksualnego, najwyższym Prawem w Polsce jest Konstytucja Trzeciej Rzeczypospolitej Polskiej, zobaczy pan jacy są katolicy w Polsce - niedługo będą obowiązkowe maski i szczepienia na tak zwaną pandemią koronawirusa, oczywiście: jak zwykle - nie będę nosił marki i żadnej szczepionki nie wezmę, nie jestem niewolnikiem i samobójcą.

 

Łukasz Jasiński 



×
×
  • Dodaj nową pozycję...