Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Sylwester_Lasota Biedny misiu:-( Dziękuję i pozdrawiam serdecznie! @corival Miło, że mój wiersz się podobał, choć nie powiało optymizmem tym razem. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie! @Rafael Marius Ano, smutno... Czasem i tak bywa. Dziękuję za czytanie i pozdrawiam z delikatnym uśmiechem:-) @viola arvensis Te misie tak fajnie szeleściły. Obecne pluszaki tak nie mają. Dziękuję i pozdrawiam! @Jacek_Suchowicz Hahaha, jak zwykle przeuroczy komentarz:-)))) Dziękuję bardzo i pozdrawiam! @Kwiatuszek  @Leszczym @Ewelina @Andrzej P. Zajączkowski @violetta Bardzo Wam dziękuję za zajrzenie i serduszka!!! Pozdrawiam cieplutko;-)))
    • @Konrad Koper z tym się zgadzam...

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

       
    • Chciałbym Ci wiele dać choć, niewiele jestem w stanie  Chciałbym znać odpowiedź na każde twe pytanie    Chciałbym być przy tobie za dnia i po zmroku Budząc się rano, chce widzieć swe odbicie w twoim oku    Chcę słuchać Cię jak narzekasz, gdy wyłączam budziki  Bo to dzięki tobie przestałem się czuć nikim    Chciałbym być przy tobie w tych dobrych i złych chwilach  Wspierać Cię i pocieszać, nawet kosztem trójki na szynach    Chciałbym Cię pocałować w pełni księżyca w miejscu, gdzie kończy swój bieg Katedralna ulica    Ale jak na Macieja przystało, nadal się zastanawiam  czy właśnie tak to będzie wyglądało? ------------------------------------------ Napisałem wiersz dla bliskiej mi osoby, ale zanim jednak się z nią podzielę, chciałbym usłyszeć jakiś komentarz na temat wiersza :)
    • @andreas Każdy może porozmawiać z Panem Bogiem. Ktoś ateistom wzbrania albo zakazuje? To, że w domu rodzinnym było mało wiary albo wcale nie oznacza że Ty nie możesz jej odkryć i pielęgnować. Pozdrawiam!
    • chrzęści   szkło kieliszków  powstrzymaj zapędy  narzucające się zmysłom  źrenice  czarne i szerokie  rozkosz zmieszana z trwogą  ech ileż to razy za zdrowie za Polskę za świat i za Bóg jedyny raczy wiedzieć kładliśmy się razem byle gdzie byle jak  i cały wstyd brałem na siebie    demony okupują lustra  dusza pada ofiarą  szyderczych spojrzeń nic  nie ma dawnego kształtu      
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...