Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Ewelina

 

I dobrze, dlatego drażnią mnie ludzie, którzy non stop jęczą, iż Bóg dał człowiekowi wolną wolę, dajmy przykład: komornik sądowy Agnieszka Mróz łamie w moim przypadku Kodeks Karny i Kodeks Cywilny - to jest wolna wola? Nie, proszę pani, aby mieć wolną wolę - trzeba znać prawo, trzeba mieć kulturę osobistą i trzeba mieć szacunek dla innych ludzi.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Ewelina

 

I dobrze, dlatego drażnią mnie ludzie, którzy non stop jęczą, iż Bóg dał człowiekowi wolną wolę, dajmy przykład: komornik sądowy Agnieszka Mróz łamie w moim przypadku Kodeks Karny i Kodeks Cywilny - to jest wolna wola? Nie, proszę pani, aby mieć wolną wolę - trzeba mieć najpierw kulturę osobistą i mieć szacunek dla innych ludzi.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Ewelina

 

I dobrze, dlatego drażnią mnie ludzie, którzy non stop, iż Bóg dał człowiekowi wolną wolę, dajmy przykład: komornik sądowy Agnieszka Mróz łamie w moim przypadku Kodeks Karny i Kodeks Cywilny - to jest wolna wola? Nie, proszę pani, aby mieć wolną wolę - trzeba mieć najpierw kulturę osobistą i mieć szacunek dla innych ludzi.

 

Łukasz Jasiński 



×
×
  • Dodaj nową pozycję...