Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
Adaś Marek

Adaś Marek


Uzupełnienie

@Jacek_Suchowicz Jacku, jak to dobrze, że jest ktoś od resetu, dzięki temu pokaźna liczba Twoich wierszy, które trudno zliczyć, otrzymała własne życia. Wiersz bardzo polubiłem od pierwszego przeczytania. Skłania do wspomnień, w które nas przenosi z pakietem pełnym emocji

Pozdr. 

Adaś Marek

Adaś Marek

@Jacek_Suchowicz Jacku, jak to dobrze, że jest ktoś od resetu, dzięki temu pokaźna liczba Twoich wierszy, które trudno zliczyć, otrzymała własne życia. Wiersz bardzo polubiłem od pierwszego przeczytania. Skłania do wspomnień, w które nas przenosi z pakietem pełnym emocji

Pozdr. 

Adaś Marek

Adaś Marek

@Jacek_Suchowicz Jacku, jak to dobrze, że jest ktoś od resetu, dzięki temu pokaźna liczba Twoich wierszy, które trudno zliczyć, otrzymała własne życia. Wiersz bardzo polubiłem od pierwszego przeczytania. Skłania do wspomnień, w które nas przenosi z pakietem pełnym emocji

Pozdr. 

Adaś Marek

Adaś Marek

@Jacek_Suchowicz Jacku, jak to dobrze, że jest ktoś od resetu, dzięki temu pokaźna liczba Twoich wierszy, które trudno zliczyć, otrzymała własne życia.

Pozdr. 



×
×
  • Dodaj nową pozycję...