Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

@Somalija

 

Tak więc: dziękuję za komentarze i rozmowę - teraz grzecznie?

 

Łukasz Jasiński 

 

@violetta

 

Dlatego dla świętego spokoju oglądam sobie serial - "Ranczo", chociaż: nie lubię seriali...

 

Łukasz Jasiński 

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violetta

 

To jest polskie morze, włoskie wygląda inaczej - jest bardziej błękitne, a niby gdzie ja nie byłem nad morzem? Trzy razy Międzyzdroje, Świnoujście, Kołobrzeg, Dźwirzyno, Mierzono i nie wspominając o takich pomniejszych wioskach turystycznych, oczywiście: w Trójmieście nie byłem, a tak poza tym - jestem kompletnie rozleniwiony, jestem nieogolony (bródka i wąsy), chodzę w białej koszulce (ma brudne pachy od potu), gary w zlewie (nie chce mi się zmywać) i pokój - nie zmiatałem od dwóch tygodni, cóż... W przyszłym tygodniu wezmę się za sprzątanie, zmywanie, pranie i golenie - mama wróci w piątek i pewnie do mnie zajrzy.

 

Łukasz Jasiński 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violetta

 

To prawda, a jednak: jeśli jestem rozleniwiony - nic nie robię, oczywiście: biorę szybki prysznic i nie używam żadnych balsamów i dzięki temu nie będę musiał kupować w sierpniu balsamów i aby nie wpaść w tryby rutyny - będę oglądał mecze polskich drużyn w europejskich pucharach, proste i logiczne?

 

Łukasz Jasiński 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...