Wiktor05Wiktor Opublikowano 24 Kwietnia 2024 Zgłoś Opublikowano 24 Kwietnia 2024 W świecie smutku -W świecie blasku -gdzieś zanikam Poruszam się, niczym po omacku Gdzie ta trwoga Gdzie ta droga Zanikła i nie powróciła Pozostawiła, mnie samego Nie żyje, zaś egzystuje Gdzieś tam w chmurach, codzień zanikam Świat wyrzucił, świat się pozbył Jedynie kwiat pozostał Daj mu chwile Zaraz zginie Zaś ten utrzymuje się w nadzieji W świecie smutku W świecie blasku Podążam po omacku Drogi nie ma Droga uszła I w tym momencie nastała susza Kwiat już zginął Jego nie ma Pozostała łodyga niema Podtrzymuje ją niewolnik Codzień wymusza on starania Podlewa, choć każdy mu wzbrania W świecie smutku W świecie blasku Nie brakło nigdy fałszu Czekam dalej Moja strona Gdzieś zanikła Nieświadoma Może ginie Może zginęła Pewnym jest, że pozostała ona niema Jej już nie ma Brak mej woli Już nie chroni W świecie smutku W świecie fałszu Nikt nie żyje, a istnieje Gdzieś tam dalej Gdzieś tam bliżej Moja strona Się nie ukryje Fizjonomia spaczona Mentalność naznaczona Czemuż to wszystko moja wola?! Prosiłbym, o szczerą opinię, z góry dziękuję! 1
wierszyki Opublikowano 25 Kwietnia 2024 Zgłoś Opublikowano 25 Kwietnia 2024 Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość. Reszta bez sensu. Tyle wystarczy.
Wiktor05Wiktor Opublikowano 25 Kwietnia 2024 Autor Zgłoś Opublikowano 25 Kwietnia 2024 @agfka Dlaczego tak twierdzisz?
wierszyki Opublikowano 25 Kwietnia 2024 Zgłoś Opublikowano 25 Kwietnia 2024 Cztery słowa ciekawie zestawione to jest bardzo dużo. Miłego dnia.
Łukasz Wiesław Jasiński Opublikowano 25 Kwietnia 2024 Zgłoś Opublikowano 25 Kwietnia 2024 Ojej... Szczera opinia? Do kosza, najpierw proponuję czytać, czytać i jeszcze raz - czytać, a dopiero potem: pisać. Łukasz Jasiński
andreas Opublikowano 26 Kwietnia 2024 Zgłoś Opublikowano 26 Kwietnia 2024 @Łukasz Jasiński Ci młodzi myślą, że internet wystarczy i debilne filmiki na you tube; książki nie dla nich.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się