Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Mam marzenie


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Połowy zwykle są dwie. 

Tutaj jeszcze zastanowiłabym się nad tym zdaniem.

 

To mi się najbardziej spodobało ;-) (czyli jednak z pewnym podziałem, chyba przy niektórych jednak bym została  ;-))

Z marzeniami to zawsze ostrożnie, bo mogą się spełnić.

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wiesław J.K.

Tak. Czynniki są różne. Świat zaskakuje. Co nie zmienia faktu, że możemy sobą pokazywać tą bardziej pozytywną stroną. 

 

@agfka

Masz rację co do połówek, podobnie jak z marzeniami. Oby się spełniały, albo przynajmniej w sercu zostały :)

 

@MIROSŁAW C.

Mądrze znać mądre słowa

 

@Waldemar_Talar_Talar

Tak, Rolek pomógł

Dzięki za czytanie

 

@Rolek

Dzięki, że jesteś. Miło widzieć ludzi, których twórczość cenię

 

@iwonaroma

Bo po co się smucić!? :)

 

@jan_komułzykant

Chruszczow koszulę zapina

I mówi: "Myślenie to nie moja wina" 

:)

 

@viola arvensis

Ani naiwności, ani doświadczenia nam nie odbiorą! :)

 

@violetta

Bo bez uśmiechu, miłość tylko się krzywi :)

 

@ja_wochen @Leszczym @Łukasz Jasiński @Monia

 

Dzięki Wam wielkie, że Wam się chce

Pozdrowienia miłe dla Wszystkich,

M.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Niedawno znana postać powiedziała: śmierć, nie mogę się doczekać. To trochę w tym duchu, niestety. Pozdrawiam. 
    • @violetta   Jeśli chodzi o emeryturę, to: jeszcze dwadzieścia dwa lata mi do niej brakuje, a i tak jej nie otrzymam, bo: otrzymuję dożywotnie odszkodowanie za utratę słuchu z winy państwowego szpitala (oficjalna nazwa: renta socjalna), słowem: otrzymuję więcej od przyszłej emerytury, chociaż: pracowałem w Zakładzie Pracy Chronionej, Archiwum Akt Nowych i Narodowym Klubie Libertyńskim, de facto: pracowałbym za darmo i tego pani ode mnie chce? Abym pracował za darmo i dawał się wykorzystywać?     Łukasz Jasiński 
    • 1. Wspominając komers    Słowiczy zaśpiew  pobudził filigran akacji   srebrzystością księżyca  rozpachnionej rosą -    Patrz. Oto z nami   walcem kołuje dysk  jaśminowy i my  zapatrzeni w półobrocie     na naszą krótką  elficzną noc   bielejącą świtem    2. Kwitnący jaśmin    Z ułamaną gałązką  esencja wszystkich ogrodów -  - - - - - - - - - - - - - - - - - - -   za to w krtani   cukrowa wata zatyka    jaśminową wonią    3. Maj z czerwcem    Kiedy dżdżem przesycony maj  wtedy zieleń zachwycona  darmowym widokiem Pogórza     I jeszcze czerwcowym zapachem  dobija jaśmin z dzikim bzem   w tonacji ecru    30 maj 2020
    • @violetta   Tak? Coś pani powiem: w Torze (Stary Testament) stoi jak byk - Adam i Ewa w raju żyli nago, a Sodoma i Gomora - to są - byłe miasta żydowskie i kto te miasta doprowadził do ruiny? Jesteśmy istotami seksualnymi i nikt tego nie zmieni - tak nas stworzyła Święta Matka Natury, natomiast: seks oralny, analny i witalny to sama przyjemność - seks jest bardzo zdrowy: rozładowuje depresję, agresję i frustrację, brak seksu prowadzi do patologii seksualnych - zboczeń, proszę więcej do mnie nie wyskakiwać z Sodomą i Gomorą - pomyliła pani drzwi.   Łukasz Jasiński 
    • @Łukasz Jasiński jestem półaktywna w swojej pracy:) do emerytury się prześlizgnę:) jestem samowystarczalna i niewiele mi do szczęścia potrzeba:) młodzi mają więcej motywacji, patrząc na Instagram :) zrobiłam na niemiecki sposób szparagi z jajeczną pastą :)

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...