Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Poeci czasu nie mierzą


staszeko

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie… Pisząc komentarze zauważyłem, że Poezja nie uwzględnia stref czasowych.

 

Na przykład wczoraj, czyli 5 października Roku Pańskiego 2023 o godzinie 14:55 napisałem komentarz, o tutaj można sobie sprawdzić datę:

https://poezja.org/forum/utwor/204711-nie-czekaj-z-kolacją/?do=findComment&comment=2455299

 

Data pokazuje: 05.10.2023 14:55

 

Problem w tym, że ten komentarz zamieściłem rzeczywiście o 14:55, ale w strefie czasowej AEDT (Australian Eastern Daylight Time), czyli kiedy w strefie czasowej  CEST (Central European Summer Time, do której należy Polska) była godzina 14:55 minus dziewięć godzin, a więc godzina 5:55.

 

Taki stan rzeczy potrafi mieć zabawne implikacje: odpowiedź na komentarz może nadejść zanim go napisałem!

 

Coż, w Poezji nic nas nie powinno dziwić; podróżowanie w czasie to normalka.

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@staszeko „ Podróżowanie w czasie” !Trafnie ująłeś -:)

@Bożena De-Tre Czas co nas wszystkich onieśmiela ,po tym jak przestał być nadzieją…porusza serca ,zakłóca myśli tych co zrozumieć nie umieją: że wszystko płynie…że orzyroda nie imjest ich wiarą..lecz…noooo dobrze że dalej piszesz i mogę „ podglądać lekkość pióra i świadomość przemijania”…a to rzadka dziś „ wada-:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...