Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Iskierka Radości


Rekomendowane odpowiedzi

@sowa  

 

 

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Laurka miniaturka, pisana pod wpływem chwili Radości. Poezja jest ekspresją uczuć i narracją życia, a dopiero później sztywną formą, która cieszy oko. Jeżeli Cię boli czytanie spontanicznego Miłosnego wyznania, to nie czytaj, a krytykować możesz pomimo, że do tej pory, zawsze trzymałem się ustalonej formy, a chuj, raz można ;)

 

Po co mi portal randkowy? Nie szukam Miłości, ja Ją znalazłem i byłem pewien, że straciłem. Jednak stare dobre powodzenie, że jak Kocha to wróci, jest nadal aktualne :)

 

 

@violetta @violetta Wiem, ale nie będe pisał całą noc Miłosnych poematów, żeby ogłosić Światu swoją Radość, a Rano do Wybranki, przyjechać zmęczony i śpiący ;P

 

Życie jest za krótkie nawet na miniaturkę,  kiedy zegar co minutę przypomina o czasie,  który mogę z Nią przeżyć.

 

No i w sumie piszę o Niej, od kiedy piszę i ze 150 stron A4, większość jest o Niej i dla Niej. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sam_i_swoi Sugerujesz, że gdybym nie miał "Villi plus", tych "milionów" i kutasa po kolana to by do mnie nie wróciła? No cóż nigdy się nie dowiem czy faktycznie chodzi o pieniądze, bo przecież bez pieniędzy nie da się żyć, a dopiero co być i próbować na nowo...

Z tym jabłkiem jest jak z BicMackiek z McDonald's niby każdy wie, że jest to najgorszy wybór jedzenia na świecie, ale jest szybko podane i smakuje. Smakuje dopóki nie uświadomisz sobie, że jesteś uzależniony od fast foodów, produkowanych wyłącznie z myślą o szybkim zysku. Jabłko, które symbolizuje grzech i pożądliwości to najbardziej spaczony i mylny tego syblmbol, co ma piernik do bigosu? Weź już może mów o BicMacku ok? Bo na Boga, sugerujesz, że jestem naiwny, a moje szczęście to efekt omamienia. W pewnym sensie tak jest, ale po tak długim czasie rozłąki, każdy Jej kroczek w moją stronę i podejmowane trudu naprawy związku jest powodem do radości. Łatwo być z kimś kiedy jest łatwo, a kiedy przychodzi burza, to warto mieć chociaż dom na solidnym opartym na skale fundamencie i takie tam bla bla bo później przychodzi huragan, który nawet bunkry na najtwardszej skale niszczy i obraca w ruinę. Niektórym przeszkadza drzazga w oku Oblubienicy, a sami mają belkę, której nie dostrzegają w swojej ignorancji opartej na  płytkim postrzeganiu rzeczywistości. Znam Jej historię, znam Jej problem, znam lekarstwo i nawet zakończenie, mówiące, że żyli długo i szczęśliwie. Znam tą bajeczkę. Ja wtedy byłem w horrorze i jakoś ominęły mnie szczegóły, a najbardziej zakończenie. Była bajka-horror gdzie królewna szukała w kawałkach swojego księcia, a potem go posklejała, żeby jeszcze chwilę byli razem, zanim pójdzie do świata umarłych. Czasami zdarzało się, że się spotykali, a wtedy zawsze była przy nim i robiła wszystko aby przy nim trwać. Nie znam prostego i banalnego zakończenia, a bardzo bym chciał przeżyć, chociaż raz, te mówiące, że żyli długo i szczęśliwie...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sowa

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

W sumie logiczne, ale i tak ubolewam, że nie ma prewencji przed takimi minami :D Ciężki kawałek chleba i nie dziwię się Twojej irytacji.

Portal randkowy zupełnie nie nadaje się do tego typu treści, bo nawet jeżeli wkleił bym ten tekst bez jakiejkolwiek zmiany, to na portalu randkowym, z racji swojego przeznaczenia, poza tą treścią, celem było by umówienie się na randkę albo czatowanie z jakąś Panienką w celu Jej poznania. Treść o powrocie do związku, która ma zachęcić płeć piękną do rozmowy albo spotkania to bardzo dziwny sposób na podryw... 

 

No cóż, pierdykne kilka róż w rymie i jakieś głębsze przesłanie to może zmieszczę się w poetyckiej ramie  ;)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...