Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co wyniesiesz z lekcji

danych Ci przez wszechświat?

efekt Twej nauki

któta tak Ci nie szła

 

efekt także pracy

tej nad samą sobą

co odnowi ducha

a ciału da owoc

 

bukiet biabych frezji

tulonych do piersi

na krypcie złocony

ten niniejszy wierszyk

:)

 

 

 

Opublikowano

@Tectosmith Dziękuję serdecznie za czytanie i serduszko:-) Pozdrawiam!

@violetta I ten zapach! Dziękuję i pozdrawiam!

@Jacek_Suchowicz Dziękuję za miły wierszyk:-) Pozdrawiam i daję serduszko:-)

@Rafael Marius Pytanie czy tajemnica to słodka czy mroczna. Dziękuję i pozdrawiam!

@Waldemar_Talar_Talar Dziękuję za czytanie i serduszko:-) Pozdrawiam w ten deszczowy dzień:-)

@Sylwester_Lasota Dziękuję serdecznie i pozdrawiam gorąco! :-)))

@poezja.tanczy Chciałabym ozdobić bukiet frezji;-) Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

@Nostalgi.Nemo Miło mi, że się spodobało:-) Dziękuję i pozdrawiam!

Opublikowano

@Kwiatuszek

W życiu całkowicie się zmieniamy wielokrotnie. I to nie tylko nasz światopogląd się zmienia ale nasze ciało i jego komórki co dziesięć lat się odnawiają całkowicie. Czyli można powiedzieć, że dziesięć lat temu, Kwiatuszek był jakimś innym Kwiatuszkiem. Przepraszam, może za daleko odjechałem ale takie miałem skojarzenie. Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam.

Opublikowano

@Rolek Tak, masz całkowitą rację. 10 lat temu byłam zupełnie innym Kwiatuszkiem, i fizycznie i duchowo.

Mogłoby się wydawać, że wychodząc ze szkoły wiemy już wszystko a tak naprawdę najważniejszych rzeczy dowiadujemy się 20 lat później:-) Dziękuję Ci serdecznie i pozdrawiam!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Poet Ka Dziękuję za serduszko.
    • Dzieci bawią się szczęśliwie  Ich głosy są urocze, piskliwe Ciepło mi się robi na sercu gdy na to patrzę Ahh ci mali szczęśliwi piłkarze  Ja chodzę z przyjaciółmi też dobrze się bawię  Napiszę też kilka tekstów i kilka razy poprawię  Chciałbym aby ta chwila trwała wiecznie! Przed siebie ide dzielnie!   Nagle trzy wozy wojskowe na raz Za niedługo karabinów będzie hałas  Dzieci przestraszone, chowają się po kątach  Widać strach w oczach  Wszyscy się boją i nic nie zrobią  Wielkie mocarstwa, nas wszystkich tropią  Nie widzę już żadnych uśmiechów   I to wszystko przez tych frajerów    Ludzie by się pobili za 80 groszy Każdy dzień na wojnie jest coraz gorszy Widzę diabła w oczach polityków  Nie różnią sie niczym od bandytów  Wrzucają ludzi na front byśmy umierali za ich interesy My nie stajemy sie mądrzejsi tylko głupiejemy  Zabrali mnie na front z rodzicami pożegnać się musiałem  Jak tylko mama przestała mnie przytulać to płakałem  Nie chce nigdzie iść  Nie chce w ogóle sie bić!   Dziecko rano krzyczy jak go żołnierze zabierają: "TATO! MAMO! OBIECUJĘ ŻE WRÓCĘ!" Od łez ma plamy na koszulce "JUŻ TĘSKNIĘ, NIE CHCE WAS OPUSZCZAĆ! MAMO TATO PRZEPRASZAM ZE NIE BYLEM NAJLEPSZY" Nawet najpiękniejszy kwiat zostanie rozdeptany pod generała podeszwą
    • @Anton_Borowicz   Lubię tę mamę, która nie próbuje "zajmować" Janka, tylko chowa "skarby" w kartonie i patrzy dumnie, jak syn buduje statek. Bo najlepsza zabawa to ta, którą dziecko wymyśla samo. A kosmos?  Kosmos zawsze czeka na tych, którzy mają pasję i karton!
    • @Nata_Kruk myślę, że wiem. Tobie również, wszystkiego dobrego :) @Nata_Kruk
    • łut mieli łut mieli łut mieli szczęść i poszczęściły się szczęścia na szczęście co trwa tym nieszczęściom co chciały się wpleść wbrew i na szczęście   po losu myśli lub wbrew myśli losu wciąż niedokończeni a jednak pomyślni zawsze do teraz od teraz w swój sposób to my i myśmy
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...