Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Re: tytuł bez bzu czyli łod-zew natury


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Ta odpowiedź to był żart, wiersz był o czymś jak najbardziej. Pan wyciąga coś co było kiedyś żeby się obronić.

Pan nie wytłumaczy bo nie ma jak, wiersz woła o pomstę do nieba. Zadałem konkretne pytania o tą strofę, może Pan :

a) napisać "Nie mam zamiaru nic tłumaczyć"

b) albo dorabiać śmieszną ideologię do znaczenia tamtej strofy.


Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Pięknie, pierwszy wers wiersza "Poker nad trumną czyli odroczona M." i już nie wiadomo o co chodzi, co Pan mógł by mi wytłumaczyć ? Te brednie ?

Ja też pięknie mogę udowodnić, że ten wiersz jest o śmierci kwiatka w doniczce, wszystko można używając stosownie pokrętnego tłumaczenia. Już takie idiotyczne opisy wierszów widziałem nie raz. Co nie zmienia faktu że ten wiersz nie ma sensu.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re: tytuł bez bzu czyli łod-zew natury
-chciałem zaznaczyć do czego się odwołuję w wierszu.

Poker nad trumną czyli odroczona M.
-specjalnie wytłuściłem druk, żeby nikt nie pomyślał o tym jako o wersie, dałem dwie spacje-to jest tytuł proszę Pana!

dziękuję za wnikliwość,
doceniam Pana starania

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jay - z powyższej, nazwijmy to oględnie "dysputy", mogę śmiało wywnioskować, że co niektórzy tutaj mogli zostać opetani przez o...y'a albo stanowią jego alter ego. Parę tygodni temu też doświadczyłem podobnej sytuacji, z tą samą osobą i... Jedyny wniosek jest taki, że pewne jednostki po prostu na siłę szukają zaczepki poprzez swoje komentarze. Bo z konstruktywną krytyką to nie ma nic wspónego... Jeśli ktoś nie dopuszcza do myśli cudzuch słów i uważa to za "prawidłowy dyskurs oraz trwanie przy swoim" to, jak pisał niedawno W.B, "ręce i gacie opadają"... Tak właśnie powstała potęga sejmowego "Andrew" i jego Renatki ;-) LIVE LONG AND PROSPER jak mawiają starzy Vulcanie ;-)
PS.
Po raz kolejny uznania dla wiersza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...