Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Wiśnie


Rekomendowane odpowiedzi

@Tectosmith Dzięki za serduszko i miłe słowa. Cieszy mnie bardzo, że wywołałam uśmiech :) pozdrawiam cieplutko 

@Jacek_Suchowicz Dziękuje za przychylność. Trafia do mnie twoja wersja, ale dlaczego "dwie"? ;) pozdrawiam 

@corival Dziękuję, cieszy mnie twój komentarz i uznanie. pozdrawiam cieplutko 

@Starzec Dzięki za uznanie i serduszko. Powiem ci, że trochę odleciałam w czasie i nie zastanawiałam się nad porą roku pisząc ten wiersz.  Może podświadomie tęsknię za latem ;) poza tym wiśnie świetnie pasowały do całości :) pozdrawiam 

@Rafael Marius Dziękuję serduszko za i piękne zdjęcie. Fakt, wiśnie dopiero kwitną ;) trochę o przemijaniu, trochę o rozczarowaniu. Myślę,  że jedno wiąże się z drugim ;) pozdrawiam serdecznie 

@Leszczym @violetta @iwonaroma Dziękuję za odwiedziny i serduszko. Pozdrawiam  :)

Edytowane przez Asia Rukmini (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jacek_Suchowicz Ach tak, teraz to widzę ;) Nosiłam takie na uszach jak byłam dzieckiem. :) Fajne wspomnienia. Pozdrawiam 

@Nata_Kruk Dziękuję.  Twój komentarz dużo dla mnie znaczy,  bo sięgnęłaś głębiej. Uczę się pisać wiersze w taki sposób, żeby był lekko poprowadzony i bez emocjonalnego przeciążenia jednocześnie  przedstawiając autentyczne odczucia. :) Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...