Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Kiedy oczy umierają z głodu


Rekomendowane odpowiedzi

VF-ja wiem gdzie jest moje miejsce; co do tytułu to ma on pokrycie z tworem, wystarczyło rzucić okiem na moją ,,przetłumaczoną'' wersję. Pomysły-nie napisałem, że nie zawsze mi się udaje, tylko, że przebiegają bardzo szybko. uwierz mi lub nie, ale nadążam za nimi. Wiersz jest przemyślany, wg mnie lepiej nie mogłem go napisać.
Co do mojej ewolucji-mam jeszcze czas. Teraz jestem w okresie ogrywania się z tym całym światem, zanim przejdę ze stadium amatora wyżej minie jeszcze sporo. Z poezją nie wiążę przyszłości, znam swoje miejsce w szyku. Może za kilka lat będę w stanie napisać do czegoś ''Re:...'' bo na razie nie spodziewaj się tego po mnie. Życzę powodzenia w budowaniu poezji przyszłości.

cieszę się, że wpadłeś
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tytuł - świetny
metafory - od kiedy jestem na forum i czytam Twoje wiersze, zawsze znajduje w nich mnóstwo, przeróżnych metafor, które rzecz jasna często kojarzą mi się z zupełnie czymś innym, niż autor sobie zamyślił, ale to tylko na moją korzyść. Czy wiersz jest przesycony? Może czasami, ale doszłam do wniosku, że to właśnie one charakteryzują Ciebie, zresztą jak ktoś chce to wyczyta to co trzeba.
A tak wracając do wiersza to mi się bardzo podoba, delikatne przepłynięcie miodowo mleczną rzeką...hmmm coś dla mnie:)

Pozdrawiam zielono
natalia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim wyróżniającym się stylu, nie można się pomylić.

Dużo paradoksów w tym wierszu. W pamięci zostaje 'rozkruszanie wody' oraz chowanie słów po rękawach (szczególnie jeśli zważyć na fakt, że tam zwykle chowa się atuty). W ogóle pierwsza część bezbłędna. Druga też niezła, ale tam już dominuje dosłowniejsze przesłanie.

Jeden z Twoich najlepszych, myślę. Pozdrawiam. // 51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...