Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

błądzi zimnymi skrzydłami


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Pani Joanno!
Moim skromnym zdaniem świetny wiersz. Zawarła w nim Pani tęsknotę za jakimiś obrazami, chwilami, które były... i są w Pani pamięci. Ten wiatr, ta ulotność myśli je przywraca. Zbiera je z cieni przeżytych chwil, by powróciły na nowo do teraźniejszości, do Autorki pragnień.
Serdecznie pozdrawiam
Marek Wieczorny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam moi drodzy za komentarze , jestem po prostu w forumijnym niebie :-D

PANSY - już kolejny raz dziękuję Ci za tak miłe słowa , działają aksamitnie i podpierają poetyckie lecz chwiejne moje skrzydła .Pozdrawiam ;-)

ZIELEŃ OCZU-Natalio cieszę się , że moje impresje zadziałały i w formie i w przekazie , że pozostawiły po sobie przyjemną chwilę.Pozdrawiam ;-)

JAY - dzięki za komentarz , tym można się podzielić ;-D cha cha cha.Pozdrówka

MARKU -(zapomniałeś , że przeszliśmy już na ????)Pięknie ten wiersz sprecyzowałeś , dostrzegłeś pomimo zawirowań wiatru pewne istotne sprawy niby banalne ale jakże tętniące wciąz ....nadal.....Pozdrawiam CIĘ serdecznie ;-)

IZO -przyznam się , że byłam pełna obaw co do zapisu tego wiersza . Faktycznie na pierwszy rzut gałką oczną ;-) nie wyglądał najlepiej ale uważałam , że jest konsekwentny budową właśnie do treści i przekazu .Teraz jestem uspokojona , bo "nie ma dymu bez ognia "czyli spoko cha cha cha .Pozdrawiam i cmokuś ;-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...