Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Dział „zabawy słowem” i użytkownik „anima corpus”


TakitamWpis

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

moze są tu osoby które zaglądają do działu „zabawy słowem” i zauważyły aktywność użytkownika „anima corpus”?

 

Ja uważam że ta osoba uprawia intensywny overposting, co skutkuje tym, że większość tematów utworzonych w tym dziale „należą” do niej

 

Wnoszę aby moderator tego działu, lub forum ogólnie, udzielił upomnienia użytkownikowi „anima corpus” w związku z overpostingiem

 

czy nie było w regulaminie punktu o tym, że nie można wrzucać więcej niż jednego czy dwóch wątków danym dziale, w ciągu 24h?

 

ponadto, bezpośrednio do „anima corpus”: czy masz jakieś przemyślenia co do mojego wniosku? Czy to jest w porządku abyś widniał jako lista ostatnich autorów? Ogólnie nie mam problemu z tym, że wkleisz „śmieszny obrazek” i dopiszesz do niego dwie linijki, ale twoich wątków jest za dużo, niewygodnie mi z tym. Powinieneś założyć sobie prywatne konto na którymś z portali społecznościowych i wtedy cała przestrzeń jest dla ciebie. Na portalu poezja.org dzielimy ją wspólnie

 

Pozdrawiam, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TakitamWpis

Jestem tym, który parę lat temu zaproponował administratorowi p. Mateuszowi utworzenie owego Działu. Obecnie widzę, że niektórzy twórcy faktycznie przywłaszczyli jedynie dla siebie ten adres, spychając tym samym innych na margines strony. 
Sądzę zatem, że p. Mateusz unormuje zachowania autorów, ograniczając ich publikacje do dwóch na dobę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości (nudził mi się troche :-) ) zajrzałem do działu "Zabawy Słowem" i w pierwszej kolumnie znalazłem tylko 3 tematy @anima_corpus. Na stronie drugiej w ogóle. Dopuszczam mozliwość, że coś przeoczyłem. W czym problem więc?

Dodam jeszcze, że AnimaCorpus jest płci męskiej :-) Można bardzo łatwo pomylić (mnie się to zdarzyło)  z @Cor-et-anima płci piękniejszej :-)

Edytowane przez Tectosmith (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...