Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Kłótnia, czyli to wszystko przez nieszczęsną duszę


Wędrowiec.1984

Rekomendowane odpowiedzi

@Wędrowiec.1984 Jest w tym coś wytwornego. Bardzo lubię takie dialogi w poezji na zasadzie polemiki, a mimo że forma rymowana (na ogół nie przepadam), to tutaj pokazałeś klasę. Pojawienie się Poety na końcu i jego przemowa to taka wisienka, dodanie nowego wymiaru. Chcę więcej! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violetta, @ais, @Marek.zak1, @Somalija, @goździk Dziękuję!

 

Zastanawiam się czy pociągnąć to dalej. Napisałem kilka wersów dalszego ciągu i może coś z tego wyjdzie. Zobaczymy co przyniesie przyszłość. Może ułoży się z tego jakaś ciekawa historia? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Węrdowcze... całość czyta się z tzw. zapartym tchem.. dłuuuugie jak licho, ale, że Twoje,

zasadziłam się tutaj na chwilkę.

Potrafisz pisać i zakładam, że o tym wiesz, bo nawet komentarze Ci o tym "bębnią", pewnie w niejednym sonecie, jak pamiętam w tym się specjalizujesz. Cóż dodam... pisz, po prostu.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Nata_Kruk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nata_Kruk Aż sam się zdziwiłem ale powiem Ci, że rozwijanie tej historii sprawia mi naprawdę mnóstwo frajdy. :-) Sonety troszkę mi się znudziły. Owszem, wrócę do nich ale chciałem spróbować czegoś nowego. 

 

Dziękuję Wam bardzo za czytanie i serduszka. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... próbowanie czegoś nowego, to nowe wyzwanie... niech czas Ci sprzyja... i jeżeli masz/czujesz

w pisaniu frajdę, koniecznie kontynuuj.

Sonety... znudziły Ci się...?.. :) mnie się nawet na horyzoncie nie pojawiły... :) za trudne dla mnie.

Edytowane przez Nata_Kruk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...