Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Kto wygra wojnę? Chiny!


Rekomendowane odpowiedzi

@Pan Ropuch

   Jak czytam, nie chcesz podyskutować więcej. Ale gdybyś zmienił zdanie, zapraszam do prywatnych wiadomości. Teraz podam kilka faktów. Do znalezienia w filmach Arona Jasnowidza na Youtube oraz na platformie rozwoju duchowego AronHome.pl . Posłuchaj i obejrzyj. 

   Po drugiej wojnie światowej Ameryka wywołała kilkadziesiąt konfliktów, ówczesne ZSRR cztery. 

   Pan Wołodymyr Żeleński zajmuje swoje stanowisko z namaszczenia CIA i kazał swoim rodakom z zachodniej części kraju mordować tych ze wschodniej.

   Ukraina jest zawłaszczona przez wspomnianą agencję i przez amerykańskich przedsiębiorców, wliczając w to syna Joe Biden'a.   

   Na koniec zaproponuję, abyś powściągnął negatywne emocje. I popracował nad własną energią. Nie znasz mnie. Zatem na jakiej podstawie pytasz mnie o zaglądanie do lustra? O wstyd? Na jakiej podstawie nawołujesz do pełzania? To ja zapytam: skoro mnie nie znasz, na jakiej podstawie próbujesz mnie obrazić? Śmiem pisać takie rzeczy, bo mam do tego podstawy, jak wspomniałem wyżej. 

   Może poczytaj moje "Inne spojrzenie" (pierwszy rozdział pod pseudonimem "Michaił"). A potem zapytaj siebie, czy negatywna osoba może napisać taką historię. 

 

   Serdeczne pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...