Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Mój brat... Ursus arctos


grzegorz-kot67@o2.pl

Rekomendowane odpowiedzi

@jan_komułzykant Janku akcentowo mi za chiny nie pasuje Twoja wersja, ale poprawność zwyciężyła.
A kto jeździ rowerem po lesie powinien być przez misie zjadany, u mnie w Swoich Górach to udręka dla turystów, nawet motorami z zawrotną szybkością szarżują aby ich straż leśna nie zdążyła namierzyć.

 

Trzymaj się zdrowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amber Powinien dostać przynajmniej złoty krzyż zasługi za podtrzymywanie żołnierzy na duchu.

 

Wszystkiego dobrego.

@WiechuJK Jest ich tylko sto sztuk, możesz śmiało zbierać grzyby, a gdyby grzybów nie było jedź w lasy rumuńskie, tam ponoć są...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

@[email protected]Dawne to czasy, gdy chodziłem do lasu na grzyby i inne leśne smakołyki jak maliny, jagody, jerzyny, etc. Na szczęście w tamtych rejonach nie było słychać o wilkach czy niedźwiedziach, więc można było spokojnie po lasach wędrować.

 

Miłego wieczoru!

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rodrigo de lagarza A niech sobie żre co chce,
                                      byle cholera nie połknął mnie.

Pozdrawiam, jak tego rowerzystę.

@WiechuJK Wilki u mnie w Sowich Górach są ale o niedźwiedziu jeszcze nie słyszałem. Ja mnie zje to Ci powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@A-typowa-b Z tego co widzę i czuję, masz wakacje cały rok.
 

Powinszować.

@[email protected] A warsztat masz lepszy... zapewniam.

@A-typowa-b Na opak - to też przecież...  droga,
                           jak w nią się zapędzisz, tylko światła pogaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Somalija

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


 

Ago w coś musimy uwierzyć, ja pisałem o naszym znanym przez wszystkich niedźwiedziu brunatnym a nie niedźwiedziu europejskim vel pirenejskim. Co do tak szczegółowych informacji o których piszesz, w dobie internetu każdy może zajrzeć gdzie trzeba i rozszerzyć wiedzę.
Mnie chodziło całkiem o co innego w dwóch ostatnich wierszach, a mianowicie o to że sami zabijamy zwierzęta na drogach

jakby to było coś normalnego, natomiast z drugiej strony /drugi wiersz/ nie robimy nic lub prawie nic, aby gatunki zanikające ratować poprzez jakiś centralny program. Z żubrami jest podobnie chociaż ich jest około 2500 sztuk a niedźwiedzi tylko 110.  Więc kogo należałoby bardziej ratować?

Miłego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...