Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

zdechł


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Ooo! Mimo, że reakcja wiązana, to pokusiłeś się o przeczytanie, dziękuję. Wystaw buzię, leci seria

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

,. Napisałabym jeszcze coś miłego, ale wiesz, jak jest, znów będziesz się czepiał, żem złośliwa. Być, to może, ale nie ma pewności, generalnie nie, ale czasem tak, niedużo

Miło mi, bardzo dziękuję za czytanie i komentarz , życzę miłego dnia .

@iwonaroma 

Podał drabinę, po której zło ma możliwość wspinąć się jeszcze wyżej... 

Bardzo dziękuję za czytanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Somalija cześć. zastanawiam się jak to jest z tym spowolnionym czasem, którego motyw zastosował w swojej powieści "robot", adam wiśniewski-snerg... z twojego punktu widzenia ja mogę być nieruchomym posągiem, ty z mojego - zaledwie tchnieniem, rozmazanym cieniem, niemalże niedostrzegalnym przez mózg.błyskiem.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Hmm, z matematycznego punktu widzenia wszystko możesz podzielić na nieskończonością liczbę części i każdą z tych części, znów na nieskończoną liczbę części, więc praktycznie nic nigdy się nie kończy. Ale powiedz mi to wtedy, gdy nam zero na karcie płatności...

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

. A Ty, że widzisz mnie jak rozmazany cień, to niestety musisz iść do okulisty, ja co prawda pięknością nie jestem, ale ślady po minionej urodzie z dumą noszę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Somalija pijesz do mnie? może i powinienem iść do okulisty, lata lecą. a wracając do tematu to wg. teorii względności einsteina czas jest właśnie względny, np spowalnia przy ciele, który ma masę,  np. czas na orbicie okołoziemskiej płynie miliardową część sekundy szybciej niż na powierzchni globu. im większa masa obiektu czy to słońce, czy gwiazda neutronowa, tym spowolnienie czasu jest większe. kulminacją spowolnienia jest bliskość czarnej dziury, której niewyobrażalna wręcz grawitacja  sprawia, że czasoprzestrzeń wokół niej  jest zakrzywiana, a po przekroczeniu horyzontu zdarzeń, czy bardziej w jej wnętrzu, ponoć czas w ogóle nie płynie... nie płynie, ponieważ wszelkie cząsteczki subatomowe są sprasowane aż do nieskończoności, a czas podobno składa się właśnie z cząsteczek, bodajże kwarków...

 

Edytowane przez Arsis (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arsis @Arsis Mile, mile

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

.  Tylko droczę się z Tobą, żebyś czasem odpisał innym czytelnikom, bo jesteś inteligentny, a trzymasz, to tylko dla siebie. 

 

Wracając do wykładu z fizyki. W teoriach podróż w czasie jest nie tylko możliwa, ale również bezpieczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...