Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Roksana świadczy usługi 

W kontakcie bezpośrednim

Spłacić by chciała długi

I skończyć z nieodpowiednim

 

Gdy czas rzadko spędza mile

Z klientem którego lubi

Jestem tu tylko na chwilę

Ze łzami w oczach to mówi

 

Outreach jej nie obchodzi

Tampony gąbkowe i lubrykanty

Prezerwatywy kolorowe

I inne bezpłatne fanty

 

Odpuście aktywistki 

Gloryfikację idei zła

 

To było jak byłam mała

I nie chcę znowu się zwieść

Jak bardzo już bym chciała

Wyjechać do mamy na wieś

 

Opublikowano

Wydaje mi się, że raczej chodzi o legalizację i z tym związane świadczenia zdrowotne, bezpieczeństwo i wyrwanie spod kryminalnych rządów mafii. Rzeczywiście w angielskich i amerykańskich dokumentach nie używa się już słowa "prostytutka" tylko "sex worker". 

Co do oceny, temat rzeka. Pozdrawiam

Opublikowano

poprawność i pruderia, dwa dziwne pojęcia, od których mnie wzdryga.

Jeśli jest wolność, a nie zakaz lub przymus w tym względzie - szczęśliwej drogi, all for people.

Inna sprawa, to względy bezpieczeństwa tego specyficznego i najstarszego w świecie zajęcia :)

Pozdrawiam.

Opublikowano

@Marek.zak1Jeśli uważnie przeczytasz artykuł, to stwierdzisz, że aktywiści walczą o dyskryminalizację sutenerów i innych sex workerów którzy świadczą usługi niebezpośrednie.

@Dared 

Jeśli by tylko pisać o kwiatkach i skowronkach to Mickiewicz Dziadów  by nie napisał a Wyspiański Wesela.

@Sylwester_Lasota

Trochę cię nie rozumiem.

@jan_komułzykant

Właśnie rzadko jest to wolny wybór. A ci którzy się decydują na prostytucję i mówią że to ich wolna decyzja to kłamią.

Polecam film "Prostytutki" chyba rosyjski albo ukraiński.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @violetta Trochę tak, oddychać, wybaczyć, żyć następnymi 5 minutami i tonight. 
    • Bóg i historia.   A za Bugiem — czterdzieści dywizji, palce w szufladzie, pamięć katorgi.   Szepty.   Wielka utopia rewolucji.   Za Odrą — miliardy wierzytelności, sprzedajny sędzia i tłuste synekury.   Niedomówienia.   Wielki mit postępu.   A pomiędzy nimi — my, między strachem a łatwowiernością.   Pamięć i złoto.
    • Nasze wspaniałe księżniczki Wiosna oraz Ty już jesteście obecne   W naturze  ujawnia się piękno , Ty jesteś cudowna Cudowne barwy , powabne zapachy Jesteście tu i teraz w zasięgu ręki Wasze imiona to symbol miłości Słowa są wiosenne, słowa to dama Dziś bądźcie sobą i otwórzcie swoje ramiona dla miłości Co rok jesteście tutaj, Ty przybyłaś niedawno i już widzę uśmiech na mojej twarzy Po zimie radość jest podwójna Wszystko budzi się dożycia Aż chce się tańczyć z powodu waszej obecności Weźcie mnie w swoje ramiona Razem miłujmy się miłością i szczęściem.                                                                                                                                                                                                                                                  Lovej. 2025-11-28                        Inspiracje. Miłość człowieka do człowieka                                     Miłość do pory roku                                  
    • @Ajar41 @iwonaroma Dziękuje serdecznie. Trochę się bałem, że mam wypaczone poczucie humoru. Pozdrawiam
    • @Leszczym morał taki, warto się jak najszybciej ocknąć:) i żyć wolniej i wolnością:)
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...