Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Marek.zak1

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Tak, bo o wiolonczelistce już było:). A ta Katia, to swoją drogą i potwierdzenie, że dla niektórych Pan Bóg życzliwy i obdarza wszystkim, czym może:). 

Edytowane przez Marek.zak1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Franek K Pełna zgoda. To mój ulubiony koncert, a dyrygent i orkiestra z topu. Tu jest skromnie ubrana, a bywało różnie. 

 

 

@dot. Tak, ale żeby grać Brahmsa z Georgevem i monachijską orkiestrą trzeba grać, a pianistką jest lepszą niż Katia i występuje dużo na największych scenach:). Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek.zak1 taak, pamiętam pewną pijanistkę ;)

 

chciałem się wykręcić żartem, bo często zamykam oczy na koncercie i... tu będę może nieprawomyślny, ale do grania wolę jednak facetów (solistów) a do oglądania.... wiadomo - ale jest wyjątek Opera (wiadomo, Farinelli był ostatni)

 

 

Edytowane przez Antoine W
dopisek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Co do pianistów też tak mam, natomiast jeśli chodzi o skrzypaczki, to jest kilka świetnych, jak Hillary Hahn. Co do opery, osobiście wolę męskie głosy, a z tych jednak Bernarda Ładysza, którego głos był miksem dzikości i szlachetności. Nie było drugiego takiego. 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek.zak1 nie wiem czy to przypadkiem nie z patriotyzmu, ale ja B. Ładysza także baaardzo cenię (moja mama śpiewała w chórze - może to jest powodem że gardło, z instrumentów, cenię najbardziej) panów i panie stawiam na równi, bo monotonia to niedobra cecha w muzyce (pomijając basso continuo ;) )

 

(tak dzikość i szlachetność... jak na dzikich polach Jerzy Wolodyjowski herbu Korczak ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...