-
Postów
2 611 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
4
Treść opublikowana przez Antoine W
-
"Te rozedrgane struny"
Antoine W odpowiedział(a) na Antoine W utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Leszek Piotr Laskowski i za to (serducho) także... @Leszczym Oj dzięki. A najbardziej za tych, co podziękować nam już nie mogą...- 7 odpowiedzi
-
1
-
- nieuchronność
- żal
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
@Leszek Piotr Laskowski - Dziękuję za serducho...
-
jaką bronią wojujesz, od takiej zginiesz
Antoine W odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Fraszki i miniatury poetyckie
@Alicja_WysockaI dobrze - pióra nie ruszaj i świat cały, niechaj zginie Do niczego się nie zmuszaj po prostu, pisz na maszynie... -
@Ajar41Akurat niechciana! Ta! Bo niby po co by szła?
-
@Konrad KoperBardzo, bardzo kompaktowe... Można w tym i haiku zamknąć i poemat zmieścić ogromny o..... wojnie i pokoju..... Dobre.
-
@aniat.Akurat brak mi czasu, chwili, bo ważne sprawy były Ale te słowa, z twojego wiersza, naprawdę mnie zachwyciły... A były proste - wymowne i uczuciem przepełnione Choć szybko czytane i przypadkowo, na forum znalezione... Może potem będzie chwila, by się pochylić i napisać Ci jakieś mądre słowa by pochwalić? Czy na coś zwrócić uwagę? Ale często pierwsze wrażenie jest najważniejsze? Już zostaje w secu? Umyśle? No tak myślę...
-
@Leszek Piotr Laskowski Dzięki za dobre słowo... (czyli serducho)
-
@MIROSŁAW C. Dzięki :)
- 7 odpowiedzi
-
- dwie-wiele
- strony
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
@Konrad KoperNiesamowite "to" z źródłem gorącym.... wydaje mi się że też piłem z niego. Punkt dla ciebie.
-
Przy Fortepianie
Antoine W odpowiedział(a) na Antoine W utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Łukasz Jasiński Dzięki... -
@Deonix_ Dzięki...
-
@R.Loba Dzięki
-
Dzień warszawskich powrotów
Antoine W odpowiedział(a) na Rafael Marius utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Rafael Marius serce za pamięć o tym, i o tych których już nie ma...- 63 odpowiedzi
-
1
-
@Somalija jak zwykle - czytane i oczy mi błyszczą :) (żadnych zwolnień od lekarza czy babki zielarki)
-
@lena2_ jakie znam wszystkie modlitwy to wiersze najczęściej gorsze - bywa że lepsze mało dają klepiącym do myślenia za to wiele do przemienienia...
-
@aff pro futura (ofc) i pro domo także ;)
-
@aff chłopiec mocno wrażliwy na piękno natury... fajne - właśnie przez to "schowanie" chłopca"
-
"Dirty Dancing"
Antoine W odpowiedział(a) na Laura Alszer utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Laura Alszer tym da się zapełnić zimowe noce :) mocno erotyczne i... ładne (jak znam pająki, to samice by nie uciekły, i miały jeszcze coś do dodania :) ) -
na dzień babci od kiedy pamiętam od kiedy byłam mała babcią nigdy być nie chciałam... bo i żeby mieć wnuki no a wcześniej dzieci potrzebny jest udział tzw. osób trzecich... ale ludziom wedle potrzeb jest przecież 21 wiek! ale naturalne metody wolę by potomstwo nie miało tych takich bruzd na czole...
-
@Konrad Koper Ładnie zaobserwowane, często u nas, brzozy są ofiarami jemioły. Taak, Anioły to wyłącznie z duszy się składają, a i brzozy duszę mają... Bo żyją.
-
"Te rozedrgane struny"
Antoine W odpowiedział(a) na Antoine W utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Monia Dzięki :)- 7 odpowiedzi
-
- nieuchronność
- żal
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
@bronmus45 ja tam tego Felka rozumiem... :)
-
Na pięćdziesiątym trzecim piętrze
Antoine W odpowiedział(a) na Laura Alszer utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Laura Alszer taak, ludzie i szczęścia jak ziarnka maku z takiej wysokości... serduszko dla Ciebie -
@Ewelina ach, grzybki pokrył już śnieg ;)
-
@Nata_Kruk Tak — czasem czytając wiersz, czytam go i wiem, o czym jest i jakie fale uczuć go napędzały, jakie fale wyrzuciły go na mój brzeg... Inspiracja.