Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Średnia kobieta


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze byłam na ćwierć gwizdka

Widocznie taka jestem

Nie zmierzałam się z Rysami z Monte Blanc tym bardziej z Monte Everestem

Raz

zdobyłam Łysogore i było bardzo pod górę 

Kariera?  -  żadna 

Czy jestem ładna?

Kiedyś ktoś powiedział,  że tak

Może widział wspak ?

A może był zdesperowany wyposzczony 

Może zakochany?

Cóż,  to dawno było i trochę bez znaczenia , może mu się tak wymknęło,  nawet nie pamiętam imienia i tylko dlatego przykładam do tego tyle wagi, bo niewątpliwie niezwykle miłe są takie uwagi

Tym bardziej jeśli raz się zdarzyło 

No bo jeśli któraś coś takiego słyszy, dajmy na to co chwila ,to czy taka uwaga jest dla niej szczególnie miła?

Połyka ją jak powietrze , jak wodę ryba , no cóż dość o tym chyba wracając do tematu to średnia ze mnie kobieta, taka właśnie na ćwierć gwizdka nawet nie na pół 

Żadne tam szczyty,  ale za to dół 

O tak, potrafię i nawet szczerze powiem, że bez batyskafu spuszczam się tak nisko nie czując w ogóle strachu

Rów Mariański to pestka

Niejeden raz już go zdobyłam 

Problem w tym ,że poza mną nikt nie wie, że tam byłam 

Nie zawieszę chorągiewki na czekanie

I choć taka ze mnie głębinowa mistrzyni

To tutaj na zawsze średnią kobietą zostanę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pi_ Łysa Góra to może nie jedyna góra na jakiej byłam , ale w  końcu to nie w  tym rzecz.  Myślę, że teraz świat jest trochę postawiony na głowie, bo jest taka dążność do bicia rekordów i bycia najlepszym, najładniejszym zresztą w  czymkolwiek. Przekornie piszę o tym , że jestem mistrzynią łapania dołów , ale to trudno udokumentować i kogo to obchodzi? zresztą to nie jest na topie , ale może będzie kto wie.  Być kimś średnim , przeciętnym nie jest cool. Nikt nie bada dalszych losów tych rekordzistów, często się potem załamują, wypalają  itd. Jakość to nie tylko ten jeden raz i zresztą czy w  gruncie rzeczy o to chodzi. Chodzi o to by być szczęśliwym a szczęście jest dla każdego, tylko wmawia się ludziom że tylko dla tych najlepszych , a reszcie to nie warto się nawet starać. Coś  w tym rodzaju. Dzięki za czytanie . Pozdrawiam Kredens

@iwonaroma Święty spokój , tak to wiele znaczy

pozdrawiam Kredens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...