Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Pokolenie ctrl+alt+del


Rekomendowane odpowiedzi

@OloBolo no ten temat, to w ogóle ocean... z jednej strony uczucia zawarte w miksie avatara, kilku smsów i emotek... ale nie widzę zbyt wielu szczęśliwych ludzi. Pokolenie 25 minus - dla nich to normalka, oni sobie jakoś poradzą, stworzą pasującą dla siebie formę, ale 40 plus - to koszmar. Stare formy związków i relacji nie sprawdzają się już w tym świecie, próba e-randkowania to pasma rozczarowań, nowych, pasujących do realiów form relacji w zasadzie nie stworzono, więc trochę niebyt. Niby kogoś się tam łapie, ale... w sumie Pokolenie Samotność+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie trochę za dużo tego wszystkiego file już wolałbym Fajle albo katalogi  :)  za duży przepych nowomody albo czasów w których się znajdujemy...

Ale czy w takim razie może być za dużo rzeczy na czasie?? 

 

Nie wiem ale przepych trochę zbija mnie z tropu rozprasza ... Echh starość  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Igor Osterberg aliceD Do tego jednej głowy już nie starcza, mógłbym napisać drugie, trzecie i czwarte tyle - spostrzeżeń i spostrzeżątek ale dobrze jest po prostu wziąć od tego jeden głębszy oddech :) 

Bardzo lubię takie pisanie.. ciekawe czemu... :DDD

 

Pozdrawiam

Pan Ropuch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał_78 obawiam się, że tak chyba nie możemy na to patrzeć... zresztą miłość się różnie definiuje, a jeszcze inaczej wygląda to w praktyce. nie chcę skazywać dzieci na bycie "amiszami". Ja mogę im pokazać inny świat, inne podejście, ale od technologii się nie ucieknie, co one zrobią z moimi "darami"? muszą znaleźć swoją drogę a nie zostać robotami...

@Marcin Krzysica chyba ten temat wymaga takiego doboru słów, inaczej by to trochę trafiało obok... ale dzięki

ps. przepychem bym tego jednak nie nazywał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...