Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Jak nie być nieszczęśliwym


Marek.zak1

Rekomendowane odpowiedzi

@Dag Związanie z tą, którą się chce to przywilej nielicznych, tych najbardziej atrakcyjnych, a i tak nie wiadomo, czy Ta akurat w tym  najbardziej atrakcyjnym będzie gustować. Reszta ma mniejsze pole manewru, ale może zawsze liczyć na szczęście. 

Wybór pragmatyczny, więc z dostępnej półki, w tym wybór pozostania samemu, to niespełnienie, przejawiający się w literaturze i w życiu, w we wspomnieniach,  rozkminach itp.

Wybór Tej , tez oczywiście żadnej gwarancji nie daje, bo życie weryfikuje trafność.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek.zak1 Przeczytałem kiedyś kilka poradników o miłości. W sumie różnych. Dużo rad stosownych i niestosownych tam znalazłem. Sporo książek w życiu również przeczytałem, choć głównie prozy, ale za to wysokich lotów. I jedna rzecz mnie cały czas nurtuje - jak wyczuć, że nam będzie dobrze i że się ułoży. Że żadne z nas się nie poharata. Jak to sprawdzić? Jak wybadać? Jakich pytań zadań, gdzie zaprosić, o czym rozmawiać na wstępie? Mistrzu ratuj :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leszczym Przesłałem do szefa, chociaż już było, a problemem jest, że im więcej wiesz i czytałeś, tym więcej widzisz wątpliwości i zagrożeń, bo gdy więcej emocji, większa szansa poharatania, a gdy mniej - spowszednienia, czy znudzenia. Poza tym rozum jedno, a emocje drugie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...