Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Nie zrobię dla ciebie wszystkiego


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

nie będę płacił za ust fantomy
resztką trzeźwości w obskurnych barach
ani nie poślę najlepszej z koszul
na pastwę ognia twojego ciała

dogasła we mnie ufność legendom
że pchnąć ku sobie można planety
przyjmując zimne prawa lat świetlnych
nie wyznam wiary w święty magnetyzm

jedno co mogę zrobić dla ciebie
przed snem się odbić stęsknioną myślą
od wszechobecnej twarzy księżyca
tyle ci musi starczyć za wszystko

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@error_erros Na takie Twoje wiersze czekam. Czytałam i uśmiechałam się, znaczy sprawił mi dużą przyjemność. Lubię też jak posługujesz się językiem polskim. A co do inspiracji muzycznej; jak ja męczyłam tę piosenkę... chyba jakieś setki razy pod rząd potrafiłam słuchać. Jest genialna, tak jak i Ty. Jeszcze raz - udanych urodzin :) !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Miód na moje czarne serce!

Ten wiersz kosztował mnie trochę nerwów. Napisałem go na służbowym komputerze i - jak zwykle w tej sytuacji - wysłałem sam sobie mailem, żeby po pracy jeszcze go dopracować. I okazało się, że mail mi się nie wysłał, musiałem go w domu odtwarzać z pamięci... :P

Ja, przyznam szczerze, nie jestem fanem Myslovitz. Ale od ich muzyki czasami nie da się uciec.

 

Wielkie dzięki za życzenia i wszystkie miłe (acz przesadzone ;] ) słowa! ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Słusznie, albo i nie, różnie bywa. Ale czasem po prostu przychodzi moment, że trzeba zejść na ziemię i twardo na niej stanąć.

 

Bardzo dziękuję! ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@error_erros jedynie Co mnie gryzie ( ale to już jest czepialstwo) 

to użycie słowa starczy w ostatnim wersie jest jakiś take mało poetyckie a zamienienie go na wystarczy nie psuje rytmu. A wierszy świetny. 

Wszystkiego najlepszego z okazji

bycia starszym o kilejny rok

Pzdr 

Edytowane przez Moondog91 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Nazywasz to egoizmem, niech będzie. Ja bym to nazwał rachunkiem zysków i strat - tak łatwiej jest uwierzyć w podjęte decyzje.

"W twoim stylu" to już chyba najczęściej wydawany werdykt tutaj pod moimi wierszykami ;D

Wielkie dzięki!

Pewnie, że wolałbym "wystarczy" i że brzmiałoby o wiele lepiej, ale są ludzie, którzy nie są w stanie znieść jednej nadprogramowej sylaby, a ja już dostałem baty za ostatni wierszyk i nie mam ochoty dawać tu pretekstu do marudzenia ;P

Pięknie dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Tak, analiza SWOT, czyli: strenghts, weaknessess, opportunities, threats. Sporo projektów przez to przeszło i przeważnie się sprawdza, ale przewidzieć wszystkiego nie sposób, jak sławnej piaskowej burzy, gdy amerykańscy komandosi chcieli odbić zakładników w Teheranie, albo tego, że  zatrudniony szef projektu jest wywalony za molestowanie asystentki.. M

Edytowane przez Marek.zak1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Twoje komentarze nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać. Napiszę o miłości, a Ty potrafisz te założenia z powodzeniem przenieść w realia wojenne i tego typu rzeczy. Coś wspaniałego, uwielbiam sposób, w jaki czytasz moje wierszyki ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Zadziwiająco wiele osób lubi tę piosenkę. Ja nigdy jakoś nie ekscytowałem się Myslo. A od ich tekstów lepiej sprawdza się ich odwrotność - jak widać w wierszu ;D

Dzięki, że wpadłaś, Renia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...