Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

bez erotyzmu, choć....


Igor Osterberg aliceD

Rekomendowane odpowiedzi

@Igor Osterberg aliceD Jest o nieszczęśliwej miłości, moje ulubione klimaty - więc plus. Za klimat - też plus. Mały minut jedynie za to, że ten wiersz... no mógłby być ciut mniej, powiedzmy, typowy. Fajnie by było, gdyby się czymś wyróżniał spośród masy podobnych utworów. Bo tak, to masz taki standardzik ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Zgadza się, zdjęcia doskonale go uzupełniają i nadają charakter. Niemniej dobrze jest, kiedy wiersz równie dobrze radzi sobie samodzielnie ;> Tzn. nie twierdzę, że sobie nie radzi! Po prostu przydałoby mu się coś, co by go wyróżniało i sprawiało, że zapadnie w pamięć na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Spokojnie, nie irytuj się ;D Jasne, rozumiem to. Wiem po sobie, jak wielu wierszy trzeba się wstydzić, żeby w końcu napisać jeden, który uznamy za znośny. A ten Twój zdecydowanie nie wygląda na takie całkiem pierwsze kroki, raczej na połowę drogi ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

broń boże - nie irytuję się, samo to, że rozmawiasz ze mną uważam za sukces - kilka osób z czołówki tego portalu wykazało jakieś zainteresowanie, więc chyba nieźle ;) nigdy nigdzie nie publikowałem, a intensywniej piszę od dwóch lat, ale raczej robiłem to dla siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...