Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Językowatość


Konrad Koper

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Myśli mam jakieś inne Tamten dzień zakończył się czarnym kolorem Nasza przyszłość kończy się tego dnia Nasze kolorowe dni pozostawiły wspomnienia Nic już nie jest takie samo Życie bez Ciebie ma tylko kolor smutnego serca Żyjesz w moim sercu i mojej pamięci Kiedy moje życie się skończy, nasze życie też się skończy                                                                                       Lovej . 2024-06-29                               Inspiracje . Wspomnienia o tych , których już nie ma z nami
    • Żony się nie zostawia, chyba że to ona odeszła, bo ma prawo do rozwodu. Czy to jakoś nie tak jest w islamie? Najlepiej zmieniać się razem przez życie i pomagać sobie zawsze. Pozdrawiam.  
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Dziękuję:)
    • SZPIEG (z tłumaczeniem na pasztuński) jeszcze gra tu wciąż muzyka jeszcze harfią Achajowie ten Titanic w falach znika ale jeszcze ci opowie: czasem gdy pukamy w obce drzwi być może z jakiegoś istotnego powodu odpowie nam ktoś kto się po ludzku przywiąże mój sznurek to raczej zielona żyłka od dłoni do serca a w pozbawionej tlenu krwi w ramach ćwiczeń nanotechnologicznych podpływasz, zaczerpujesz krztynki oddechu i wracasz, a ja, gdy świszczę nad ranem poprzez zwężoną krtań, szukam cię jeszcze myślami, spojrzeniem po kropce zdaniem niedokończenie złożonym, promieniem porannego słońca, które dzieli się na kanapce z lipowym we wszystkich poznanych mi kombinacjach do twoich bursztynowych, uobecnieniem wiecznej, naiwnej tęsknoty porzuconego, mój miły, który policzyłeś nawet włosy na głowie, wszystkie są twoje, policzone د دې لپاره چې تاسو د خپل ځان په اړه فکر وکړئ هلال، یشابوی ده تایتانیک w falach znika د دې لپاره چې د دې لپاره چې د د خپل ځان په اړه فکر وکړئ د سولې د خبرو اترو په اړه د سولې د خبرو اترو په اړه د سولې د خبرو اترو په اړه د نوم نوم د لوډسکی لپاره د د خپلې لور د واده په اړه د هغه د سولې د خبرو په اړه د سولې د عالی مبدا په اړه نانو تکنولوژی podpływasz، zaczerpujesz krztynki oddechu زه wracasz، په هرصورت ، د دې په اړه نور معلومات شتون لری ، په زړه پوری ، په زړه پوری په زړه پوری ، د کروپ په څیر د ټاکنیزو کمېسیونونو د نوم لیکنې پروسه، د ټاکنیزو کمېسیونونو د نوم لیکنې پروسه د دې لپاره چې تاسو کولی شی د لیپ ټاپ څخه ګټه واخلئ موږ د دوه کارونو لپاره زموږ د شرکت په اړه خبرې کوو د بې ځایه، porzuconego، پولیس وایی، د پولیسو له لوری نیول شوی د پولیسو، پولیسو، د پولیسو د زون   ©         
    • Ludziom się prawdy nie mówi:) ludzie i tak swoje wiedzą :)
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...