Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • @MIROSŁAW C. 

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

    • z głębin notatnika   Mam dla Ciebie skrzydła skrzydła z nici Serca nie mam nic cenniejszego nie mają karatu żadnego...   Mam dla Ciebie skrzydła wiarę wprost z pozytywu uśmiech i głębie wzroku trochę uroku, amoku...   Mam dla Ciebie skrzydła jesteś wysoko, głęboko gdy jesteś: w szerokość me oko gdy będziesz: przyjrzymy się obłokom
    • tak hartowała się stal i traktory zdobywały wiosnę towarzysz Lenin orbitował na geostacjonarnej a Stalin na wookołmarsjańskiej.... Logarytmy. Całki. Różniczki. w różowe dale wyruszam wdziewając magiczne trzewiczki miliard gwiazd w zachwycie błyszczy na firmamencie oto wiosna radosna czy w Wyszkowie czy Nieporęcie! maj się śmieje  z pajacyka a ja jak piechur podniebny śmieję się z Bumcykcyka!
    • Pozostańmy w kuchni Tu miło tu pachnie Tu tworzą się światy  Podniebiennych galaktyk   Pozostańmy w kuchni tutaj życie dudni Oceany aromatów i mgławice smaków    Za nic nam pokoje Tam są niepokoje Tam walczą i warczą  O miejsce przy stole   Pozostańmy w kuchni Tu ciepło przytulnie O miejsce przy stole Walczą tylko durnie
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...