Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Trup w szafie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

@error_erros Trupy w szafie to dość chyba powszechne ;) W mojej jak sądzę też by się jakiś znalazł. Świetny tekst. Krotki, ale treściwy :)

 

@[email protected]Jakoś nie chce mi się wierzyć, że nie dołączysz do nas w kwestii trupów szafowych ;) Co do moli natomiast, możesz zastosować lawendę, wrotycz, ewentualnie piołun :)

 

Edytowane przez corival (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@error_erros No co? To taki inny rodzaj "trupa w szafie" ;)

Dlatego podaję na tacy przepis. Oczywiście na wrotycz trzeba poczekać, bo musi kwitnąć. Nie wystarczy też jedna gałązka. Najlepiej oprócz wiązanki w szafie, docenić urodę zielska i rozstawić bukiety w pomieszczeniu. "Kuracja wymaga dwóch, trzech lat, ale skutek jest wymierny. Piołun działa podobnie, ale jak wspomniałam nie wszędzie rośnie. Wrotycz łatwiej znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@error_erros :D To nie tak... zmiana bukietów co roku. To raz. Po drugie... dorosłe zanikną szybko, niestety pozostaną jajeczka... te się wyklują itd. tak będzie, póki nie wyklują się wszystkie, które gdzieś tam są. Oczywiście można przyspieszyć proces wielkim praniem i czyszczeniem, albo cierpliwie poczekać.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@error_erros Ojciec zostawił kiedyś na strychu stare baranie skóry, leżały trochę, aż przypadkiem zajrzał w nie i spalił, co było w środku nie powiedział. Po czasie dopiero puścił parę... to właśnie te mole, omacnica spichrzanka.

Trzymaj się, zostawmy już te mole, wolę te książkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...