Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

stagnacja


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

grzegorzu grzegorzu tetu to nie wróżka
ona zna realia optymizmu strużka 
gdzieś tam w niej się kręci tylko potem gorzej
jak już ten optymizm przycichnie w jej głowie

 

Dziękuję za rymowany komentarz. Pozdrawiam z wieczorną strużką optymizmu:)

 

@huzarcpewnie masz rację;) Bardzo dziękuję za czas z wierszem. Pozdrawiam serdecznie.

 

Gosławo, Twój odbiór jest jak najbardziej prawidłowy. Zawsze czytaj po swojemu, bo tylko wtedy odnajdziesz (lub nie) prawdziwe emocje. To co nas przeraża, w istocie nie jest takie przerażające. Trzeba się tylko nauczyć akceptować fakty, bo z nimi się przecież nie dyskutuje. Czasami jest ciężko, fakt o! kolejny;) czasami smutno, ale czego my kobiety nie udźwigniemy? Damy radę. Pozdrawiam Cię serdecznie. 

 

@Olya @beta_b @emwoo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radosław

Co tu dużo mówić, to po prostu piękny i do bólu prawdziwy wiersz. Wspólny mianownik i dla tych, którzy tarli pępkiem o asfalt i dla tych, którzy nie wiedzieć kiedy i jak ugrzęźli pośród zwykłych dni. 

 

intymne pisanie, można się zatrzymać. 

 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Cieszę się, ze to "Tylko" stagnacja, a nie - rezygnacja. Ostatni wers, jego wypowiedź utwierdziły mnie w tym, bo gdy uczymy się istnieć i nieistnieć, taki stan może byc tylko przejściwy... Uczenie się według mnie wciąż "faluje", a nawet się "wznosi".

 

Niepokojąc ciekawie ujętymi wypowiedziami pobudzasz zagłębienie się w temat i zdobywanie odpowiedzi.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to tak jak ja. Coś nie idzie mi ta nauka, ale pewnie nie przestanę, aż się kiedyś nauczę. To przecież nieuniknione. 

A cisza to stan nienaturalny i śmierć. Stąd jej odganianie śpiewem, zakłucanie hałasem we wszystkich chyba kulturach na świecie. 

 

Pozdorownia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...