Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Kiedyś też napisałam na ten sam temat wiersz:  

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

    • Jesteś słońcem A ja twoim niebem   Jesteś troską A ja bliskim brzegiem   I razem stanowimy Jedność ciał i dusz   W tym chłodnym świecie Tak całkiem bez emocji   (Obojętne jest mi wszystko!)    
    • @Manek @Rolek violetta sama nie wie, co pisze. Tej kobieciny nie można brać poważnie. Co portal to nowe jej mądrowanie. Pardon: głupoty

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      @Manek jak czytam  "homofobia" to automatycznie takiego autora stwierdzenia u siebie skreślam. Co to jest w ogóle ta cała pokidana "homofobia" bo ja za homofobkę się nie uważam, ale eksponowania dewiacji nigdy nie zaakceptuję. Róbta se co chceta u siebie prywatnie, lecz nigdy publicznie Z tym do psychiatry - specjalisty od zwichrowanego życia seksualnego, bowiem dla normalnych zachowań jest to zgorszenie.  Na odpowiedzi nie czekam, ponieważ zdania w tej kwestii nie nie zmienię. 
    • Dopadnie cię czasem i być może nawet w zasadzkę - jak nas tutaj wszystkich z latami na grzbiecie - zadawniony przebolej coś gdzieś kiedyś zazwyczaj dużo wcześniej ot tak potoczyć się mogło zgoła odmiennie tylko spokojnie, daj mu trochę czasu...   No a potem poproszę spróbuj zachować w całości to dzisiejsze wieczorem postaraj się by ono nie znikło z widnokręgu jest jakaś szansa że je uratujesz że ono nastąpi i że może być ok (w miarę rzecz jasna, bo życie jest generalnie tylko w miarę)   Nie spoglądaj na jutro, bo wiadomo że zadawniony przebolej może naprawdę może zrobić nieprzyjemny come back (bardzo lubi takie powroty i docenia myślówki)   Jeśli natomiast chodzi o pojutrze z zadawnionym przebolejem czy bez niego (raczej z, mało kto się bez niego obywa) każdemu ono może się tutaj nie ułożyć i przecież może nawet w ogóle nie wystąpić spróbuj się zatroszczyć ale na mój rozum nie lokuj tam ani jokerów, ani asów, ani królów.   Warszawa – Stegny, 03.08.2024r.    
    • słońce wciąż niżej dotyka coraz cięższych gałęzi z których spadają owoce   działka lato kilka beztroskich chwil wspomnienia z dzieciństwa   mieszczą w sobie cały świat który miał znaczenie dla małych dłoni i ciekawskich spojrzeń w przyszłość   czas zabiera garść najbardziej zużytych momentów zostawiając jedynie nostalgiczny posmak dawnego życia   niepodważalny aromat ukryty w sercu
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...