Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Wierzę, że w każdym z nas


duszka

Rekomendowane odpowiedzi

Och, masz taki lekki styl pisania, pozazdrościć!

Jestem tego samego zdania. Człowiek poprzez miłość do innych (lub chociaż ich zrozumienie), do natury, a także - to jest naprawdę kluczowe - poprzez miłość do samego siebie zaczyna patrzeć na świat z szerszej perspektywy. Wychyla się poza horyzont własnego ego. 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast się wychylać, można stanąć obok siebie ;) A tak poważnie, "oddychać głęboko" czytam jako oddech pełną piersią > pełnią serca> miłością. To dobry kierunek, ale punkt docelowy? Tu mapa nie ma granic. 

 

Pozdrawiam znad rozmyślań zainspirowanych wierszem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Bardzo cieszą mnie Twoje poparcie, zrozumienie i pochwała :) Serdecznie dziękuję i pozdrawiam!

 

 

A może najpiękniej wychylać się razem? :) Dziękuję Ci za życzliwe i wnikliwe czytanie oraz podzielenie się Twoimi rozmyślaniami. :) Pozdrawiam!

 

 

Tak, ale przekonałam się, że to nie przepaść, i że stamtąd się zawsze wraca :) Dziękuję Ci za czytanie i troskę :) Pozdrawiam.

 

 

Bardzo ciekawa mysli i wizja! Ciesze się ,że je w Tobie wzbudziłam :) Dziękuję Ci i pozdrawiam.

 

@Kot @Ewa Witek Miło Was widzieć i dziekuję za serduszka! Pozdrawiam :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Nie rozumiem, co masz na myśli, Czarku... Może chciałes napisać "zwieszają", czyli w tym wychyleniu poza "zwykłą codzienność" pozostają? Jeśli tak, to jest to rzeczywiście zbyt jednostronne... Jestem za tym zeby pomiędzy jednym a drugim był "most", albo, żeby być jak drzewo: korzeniami w ziemi, a koroną otwierający się ku niebu.

 

Dziękuję Ci i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...