Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Prosto od prokrastynacji


Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie wiem, co mam  powiedzieć, gdy Stwórca - wyraźnie zmierza w moją stronę, przeszkadza mi jeść rumsztyk i flaki - przesolone.

 

A ja - zamiast się nawracać - porządkuję ... zaklęte meteory w szafie, zamiast badać jajniki - analizuję gafy, a w telewizji mam kanał - wyłącznie o życiu delfinów, zaś jeśli chodzi o wódkę - wybieram zawsze Finów

 

Oczy maluję różem i czarną sodą czyszczę zęby, a gdy rozpoznam kierunek, to się upewniam: 'a kędy?'

I artretyczną dłonią przewracam stronicę Nieba, a z Czyśca mam zakładkę, przypisy ma Diabeł - ... kolega.

 

Choć rozdział o trąbach piekielnych wydźwięk ma raczej srogi, a w ciszy pewnej księgarni przysypia atlas - zawiera wkładkę z Hadesem (w kolorze, więc jest dość drogi)

 

W klaserze mam ... niepoznaki: najbardziej kocham konie i wyzwolone ptaki, bo między ludzką bracią - zawsze gdzieś czekam ... w ogonie 

 

I nigdy się nie doczekam - jest wielce prawdopodobnie to, że ... za bardzo odwlekam..., że może to niewygodne, może należy zaczekać ..., dziś nie jest ... pogodnie, jutro też może nie być. Lepiej przeczekać tydzień, lub miesiąc - byleby było wygodnie! 

 

 Cóż, na niedoczekanie czekać ... też trzeba ... względnie ... godnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...