Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zamiast słów


Marek.zak1

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Konrad Koper Co na szczęściu, za, pomaga To w nieszczęściu, dobra rada   Ciekawe :) M.
    • @Ewelina Bo co bieg, na te rodzaje Bo zatrzymać, się przydaje   Fajnie napisane Z głębia to się ceni :) M.
    • Z cyklu : Dwóch czy jeden (wspólny tomik z tramwaj63)     Nowolipie to nie nowość na lipie   Byłem, jaki jestem Bez zmiany się zmieniłem   Tworzę jak tworzyłem Choć dawno się skończyłem   Wiele opowiadania Jeszcze więcej gadania   Człowiek musi poznać Tego własnego drania   Tego co rozpoczyna I tego co się nagina   Tego co się napina I rzepy do głowy przypina   Bo ładnie się kręcą I tak fajnie odstają   Ważne jednak Czy do końca wenę zbierają   I wspierają Wykorzystują   I się stają Znów ucztują   Prawdziwa uczta jednak Przed Tobą   Zrozumiesz, jak się Otoczysz pogodą   Pogodne serce Odbudowane   W natłoku myśli Ciągle składane   W natłoku zdarzeń Mówi, przekonuje   Że tylko nowy człowiek Na nowo się dobrze czuje           //Marcin z Frysztaka         Piszę opowieści, sztuki teatralne, dialogi kabaretowe i wiersze   Wszystkie moje książki          Za darmo Znajdziesz na stronie:         wilusz.org
    • @Somalija    Zakopać coś można tylko w ziemi, zatem te dwa słowa (tj. w ziemi) możesz usunąć. Proponuję też:    - zmienić porządek wyrazów na "skupieniem świata", wtedy w powyższej i w tej linijce zachowasz układ podmiot-do- pełnienie;    - użyć słowa "pełzająconiska", przez co dwa wyrazy zastąpisz jednym;    - zamień miejscami "pragnie" i "bardzo", dwie ostatnie zmiany spowodują, że Twój wiersz będzie dłużej pamiętany, tu przez wyakcentowanie "pragnie".    Serdeczne pozdrowienia.

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

         
    • Poczułem zapach mokrych włosów to deszcz przywołał gorzkie chwile zwodniczych wspomnień już nie sposób omijać przecież jest ich tyle te krople zmyć mogłyby smutek tak dzień za dniem wśród zapomnienia przyjaźni opuszczonej głuchej bezpańskiej drogi przeznaczenia samotność marszczy stopą wodę i studzi deszczem żalu zmysły tak dzień za dniem zaprasza w drogę gdzie łzami noce już zakwitły
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...