Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sama
zostałam dziś
na przekór tym którzy
chcą być ze mną

mam wiatr i kota
nie jestem samotna
mam wiatr w kieszeni
od wtorku kota w worku

nie jestem samotna
na przekór tym którzy
zyczą mi źle
jestem sama

mam kwiat i pióro
jestem sama
mam kwiat we włosach
pióro wetknięte za ucho

Opublikowano

och.... taki fajny pomysł, że aż mi się rwie...mogę?


na przekór tym
którzy chcą ze mną być
zostałam sama

mam wiatr w kieszeni
i kota
wetknięty kwiat we włosy
i pióro

nie jestem samotna

.................

to mój komentarz względem treści

bo temat bardzo ładnie chciałaś opisać, ale potwórzenia trochę go przygniatały, moim zdaniem
no a kot w worku to przesada...

Opublikowano

Wiersz ogólnie mi się podoba,ale coś bym zmieniła z tym ,,od wtorku kota w worku",bo robi się z tego rym częstochowski,jeżeli to nie było zamierzone,warto by ten fragment przemyśleć. Do końcówki dopisałabym przynajmniej jeden wers,żeby było wiadomo,że na przykład podmiotowi lirycznemu jest dobrze z tą samotnością,piórem itd. albo, że ona mu do czegoś służy,albo jeżeli chcesz zakończenie zostawić bez zmian, to postaw ,,..." wtedy koniec wiersza będzie tajemniczy,symboliczny. Pozdrawiam:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • ładnie - piosenkowo   "Łatwo pisać o miłości" lecz dać miłość bardzo trudno się poświęcić być pomocnym dbać by życie było cudne   znieść ze skruchą wszelkie trudy być najlepszym przyjacielem wciąż coś tworzyć sobą slużyć niech dzień szary jest niedzielą :)
    • Stuknęliśmy się dzisiaj z przyjacielem ośmioma zero procent. Uczyniliśmy tak z toastem na zdrowie. A potem zaczęliśmy nieco rozrabiać. Gdyby napitek nie był zero procent, a dużo mocniejszy, to może by nas nieco zmogło, a zatem nie powstałby ten swego rodzaju bałagan, również, a może przede wszystkim, intelektualny. Taka to teoria na poczekaniu. Teoria dobra – jak każda inna – w świecie, który już na wszystko ma teorię, na niejedno po kilka ich nawet, jedna mądrzejsza od drugiej, druga głupsza od drugiej, aż kłócą się ze sobą i wzajemnie wykluczają. A co z praktyką? Cóż, praktyka zwyczajowo troszkę niedomaga, no ale w końcu jest przecież tylko nieco niedocenianą lub ciut przecenianą praktyką.   Pod Olsztynem, 24.07.2025r.
    • @Waldemar_Talar_Talar mam nadzieję, Waldemar, że tak to brzmi.

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Dziękuję i pozdrawiam.
    • @Roma Podpowiem Ci:   Konduktorze łaskawy Byle mnie do Warszawy.
    • lekko jak piórko na wietrze  spotkać szczęście można  w przypadku w kobiecie  budować szklane domy  z betonu pewności szkicować  ferii  barw życie pozoru  a gdy po latach  grunt stracony  pieniądze uczucie dewaluują  a w Twoim spojrzeniu pustka  politowanie  zimne dłonie od deszczu pożądania  na kanapie noc zasypia za dnia nawet kot umarł  beznamiętnie w tym domu  fasada jest  za nią zimna Ty
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...